Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Death Stranding


mikas_cze

Recommended Posts

Byla oznámena nová hra "Death Stranding" od Kojima Productions, kterou založil Hideo Kojima tvůrce série Metal Gear Solid.

V hlavní roli se objeví Norman Reedus známý ze seriálu Walking Dead.

Ke hře byl vydán zatím jen trailer a něco málo informací zde:

http://www.hrej.cz/novinky/2016/06/16/kodzima-chci-abyste-pouzili-klacky-i-lana-40515/

http://www.hrej.cz/novinky/2016/06/14/kodzima-prozradil-podrobnosti-o-sve-nove-hre-40473/

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Tady je mrtvo o tu hru asi neni velkeh zajem..no ja jsem vzdycky spekuloval jestli reedus a mikkelsen budou v teto hre opravdu hrát (jako v quantic dream games) kdy jim bude krome obličeje nasniman i kazdy pohyb ktery ve hre podniknou. Tu odpoved kojima zverejnil uz v roce 2016. A taky na to reaguju protoze se nekteri domnivali ze jim byly nasnimany jen obliceje a zbytek za ne udela nekdo jiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

recenze zatim velmi pozitivni

Death Stranding Critic Reviews for PlayStation 4 - Metacritic
https://www.metacritic.com/game/playstation-4/death-stranding/critic-reviews

Positive: 57 out of 69
Mixed: 11 out of 69
Negative: 1

 

https://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=death-stranding-r4ug

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • Junior Moderators

Jak začít.

Článek zajímavý... A plně bych se s verdiktem ztotožnil, ale...

 1. Princip hry je velice jednoduchý: Doruč náklad z bodu A do bodu B. Nic složitého, leč celý systém se klidně může stát velice komplexním. Záleží na člověku jak moc si chce hrát na DHL:) za 40h co jsem hrál se pocit zdlouhavosti dostavil pouze 2x na pár minut. 

 2. Postavy. Jejich hloubka a pocit okamžitého ztotožnění. Pár citací:

"I'm Fragile, but not that fragile."  

“They told me your name was Sam Porter, but your name is Sam Bridges, my bridge to the futureYou bring people together, you're their bridge to the future.”

3. Příběh. Zdá se velice jednoduchý a plný velikých klišé, leč myšlenka je komplexní a opravdu nejde o kombinaci Mária a České pošty v post apo světe.

4. Grafika a celková odlazenost je na špičkové úrovni. Next-gen bych to nenazval, ale je to klasická ukázka vymáčknutí maxima z dnešních konzolí na hraně jejich životnosti. 

5. Hudba a zvukový doprovod. Pěkné melodie, dokreslující svět kolem.

V jedné větě:

"i will be waiting on the beach"

 

8,9/10

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Vsechno jsem to shrnul v recenzi 🙂 Pribeh je bohuzel jedno velke klise, ale zajimavejsi nez pointa pribehu je ta cesta za pribehem 🙂 A grafika sice pekna, ale bylo by dost smutny, kdyby tu pustinu neudelali aspon trosku hezkou 🙂 Neni tam nic, co by potrebovalo velky vykon, mrtva krajina, zadne narocne nebo pohybujici se objekty.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recenzi jsem přečetl celou, a vypíchnu snad jen tu největší faktickou koninu, a to konkretně tuto část.

Citovat

Protože jakmile začnete kurýrovat, veškeré ovládání je vám vysvětleno jen jednou, stručně, krátce a pak se děj vůle boží. Jste hozeni do vody a učte se plavat.

Protože když se zmáčkne na ds4 tlačítko options, vyjede kouzelné menu řetízků. V nich je políčko Údaje a v podsekci Tipy je světe div se, ovládání vysvětleno a dokonce tam zůstane po celou dobu hry. Vysvětleno je tam prakticky vše, dokonce i jak se chovat při silném větru popřípadě jak neztratit rovnováhu.

 

Plus mi chybí jakákoliv zmínka o kvalitním zvuku. Ať už zvukových efektů nebo výborného soundtracku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Hudbu a zvuky jsem evidentne zapomnel dopsat, jeste to poupravim. Hudba pekna, ale nemoznost poustet si soundtrack podle chuti zamrzi a zvuky nicim nevybocuji z prumeru. 

Ovladani v menu sice je, ale menu je dost neprehledne, takze to beru spis jako minus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Hevno zapomnel, je to tam! Ale @Mandaz zase jen spatne cetl... jak videl, ze to je ode me, tak mel rudy oci a misto recenze cetl jen “kecy, kecy, kecy, nesmysl, blbost, co to pise za kraviny, je to nadhra, dal uz to cist nebudu” 😂😂😂😂 Takze ocekavam omluvu 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to tam bylo, možná ne, ale kažopádně ty tři slova

Citovat

špičková hudební kulisa

sa velice snadno ztratí v tom balastu o bazaru a pohádce o zklamaném kaužuálovi co si dom nese nadstroj s DS :D

 

A další věc, v DS mám odehráno přes 60 hodin a nikdy sem nepoužil vozidlo proti nepřátelům

Citovat

V souboji s lidskými nepřáteli můžete využívat různé typy zbraní a vozidel,

Asi sem nenašel v prvních třech hodinách nějaký tank nebo BVP proti mezkům anebo teroristům :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
V 28. 11. 2019 at 15:56, Martinoslav napsal:

Kdyby vas to zajimalo, tak tady je moje recenze Death Stranding:

:https://action.nova.cz/clanek/fun-and-games/death-stranding-recenze.html

 

Výborná recenze 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si ji poprvé pustila. Vypadá zajímavě. Nutí mě to hrát dál a dál. Ale pořád nemám z toho takový požitek. Odrazuje mě od toho menu a tutorial. Je to strašně malým titěrným písmem. Musím být blízko tv, abych to přečetla. Je možné někde to písmo zvětšit?Nikde jsem to nenašla. Přitom titulky jsou v poho. Ty přečtu krásně. 

Pak mi přišlo, že je tam víc děje, než hraní. Aspoň na začátku hry. Chápu, že se člověk musí dostat do úvodu, aby pochopil o co tam jde. Já jen, jestli to není pak po celou dobu hraní?

V poslední řadě jsem se chtěla zeptat, že se mi ta hra chvílemi trošinku seká. Jestli s tím nemáte taky nějaké zkušenosti, jak to popř. nastavit menu? Nebo mi to tv nebere? mám  kd-55xe7096

 

Díky

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Misicka Začátek hry je opravdu trochu víc filmečkovej, pak se to rozjede a budeš především hrát. Nicméně filmečky jsou velice důležitou a zásadní součástí týhle hry a já bych řekl že snad i to nejlepší, hltal jsem je do posledního. Co se týče textu, ano je to malým, co vím, tak nastavit to nešlo (ale hrál jsem to hned po vydání, možná už vyšel patch).

Ohledně sekání, tak to nebude o TV,  tu máš obstojnou. Nemáš spíš jednu z první verzí konzole? Případně nemáš je na málo odvétrávaném místě, nepřehřívá se?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, to jsem zapomněla napsat. Mám ps pro a odvětráváním to taky nebude. To mám dobře postaveny. Spíš, jestli někde lehce neupravit nastavení, aby to jelo plynuleji. Třeba se mi to zdálo. Přece to je jiná hra v grafice. Moc vjemů. Jen si na to zvyknout. Do teď se mi to psko nesekalo při hrách. Nejvíc mi to přišlo, jak na začátku spadl s té motorky. Pak to už bylo nepatrný.

S textem si mě moc nepotěšil. Furt musím lézt z gauče, abych to přečetla 😞

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

Můžete mi někdo pls poradit, jak se mám vyhnout tomu zas.... časodešti, když chčije všude a pořád?!?

Hraju to chvíli, jsem v druhé kapitole, ze začátku mě to hodně chytilo, grafika, atmosféra, zajímavý postapo svět,... ale teď mě to nějak otrávilo, protože k tej pitomej elektrárně se nejsem schopnej dostat, aniž by mi ten podělanej liják všechno nezničil. 😠

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak tohle už jsem vyřešil, většinou tak, že jsem tu hlavní mrchu, oliheň nebo co to je za zmetka, sejmul, a pak byl chvilku klid na projití.

Teď už mám i motorky a náklaďáky, ale to ovládání vozidel je dost tragédie. Není nějaký trik na zafixování kamery za vozidlo nebo tak?

Taky mám problém s jednou objednávkou, kterou jsem svěřil k doručení do sdílené skříně, ale stále mi tam visí jako nedokončená. Netuším, kde zboží je, nebo jestli je zničené, jediné, co jde je zrušit objednávku, to se mi ale nechce, protože nevím, jestli bych ji mohl přijmout znovu. Jde nějak zjistit co s tím zbožím je, nebo kde je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu