Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Dyt sem ti to už psal minimálně já - 08/2011 s jistotou, 09/2011 jen některé (cca první týden) 10/2011 už nejdou

tak to jsem to poplet v tom mom předchozím příspěvku ...

no tka flash jde jen u konzolí vyrobených do 10 měsíce 2011, a rgh tam kde je dashboard 14xxx mín, ted jsem sháněl konzoli tak jsem se podle toho právě řídil
Upraveno uživatelem lukbe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim dostal jsem Assasina 3 a chtělo to po mě update dashboardu.Updatem sem jsi zničil flash LT2.0+ je nějaká možnost obnovit flash zpět? Ještě jeden dotaz když mám momentálně po flashi tak jestli můžu zajít na Xbox Live Děkuji za odpověď

Upraveno uživatelem Blood212
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim dostal jsem Assasina 3 a chtělo to po mě update dashboardu.Updatem sem jsi zničil flash LT2.0+ je nějaká možnost obnovit flash zpět? Ještě jeden dotaz když mám momentálně po flashi tak jestli můžu zajít na Xbox Live Děkuji za odpověď

Jasně, že lze obnovit, stačí dát znovu flashnout.Na live můžeš, ale že nedostaneš ban ti nikdo nezaručí, může to být za nastřádané prohrešky z doby flashe.Ale na druhou stranu, žádná větší banovací vlna už dlouho nebyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jasně, že lze obnovit, stačí dát znovu flashnout.Na live můžeš, ale že nedostaneš ban ti nikdo nezaručí, může to být za nastřádané prohrešky z doby flashe.Ale na druhou stranu, žádná větší banovací vlna už dlouho nebyla.

Právě přemýšlím nad RGH ale než nastřádám nějaké love tak žebych jse podíval jak to na Livu vypadá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Každopádně jestli nechceš hrát na LIVE tak RGH jasná volba, hrubě se vyplatí. ;)

Jen tak mimochodem takový lehký součet.

Flash: 500,-

iHas mechanika: 700,- až 800,-

DVD Verbatim: 300,- (10 spindl)

----------------

= 1 500,-

----------------

RGH: 1 300,- až 1 500,-

-> takže každý člověk, když si to přepočítá tak 10 vypálených her tě vyjde stejně draho, jako celé RGH ;) Pak už jenom na RGH vyděláváš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

RGH 1300 až 1500 + nutnost koupě HDD, pokud si seženeš jen verzi se 4GB HDD (navíc při koupi úplně novýho Xka je cena mnohem vyšší a je nízká šance RGH, spíš téměř žádná). Já osobně jedu pouze na flashi, protože je pro mě priorita Livko (dokud nemam ban :lol:). Ale jak už bylo mnohokrát řečeno: Zeptej se sám sebe, jestli máš zájem hrát na Live, nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Neříkej! :O Samozřejmě se nejednalo o objasnění, ale o celkovou cenu (to ti, snad, došlo), do který jsem zahrnoval všechno, co k tomu potřebuješ (stejně jako ty). A samozřejmě vim, že je u nich nízká šance i na flash, nikdy jsem neřekl, že nejnovější Xko se dá flashnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Neříkej! :O Samozřejmě se nejednalo o objasnění, ale o celkovou cenu (to ti, snad, došlo), do který jsem zahrnoval všechno, co k tomu potřebuješ (stejně jako ty). A samozřejmě vim, že je u nich nízká šance i na flash, nikdy jsem neřekl, že nejnovější Xko se dá flashnout...

V tom případě ano ;). Každý musí zvolit svojí cestu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, chtěl bych si nechat udělat flash, jenomže mám ještě na cca 8 měsíců zaplacený internet, kdybych měl flashnutou konzoli tak nemohu hrát na internetu že?

Taky by mě zajímalo jestli se flash musí obnovovat, slyšel jsem prý že existuje nějaký co nemusím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

S nejnovějším flashem (LT+ 3.0 a připravovaný LT Ultimate) hrát přes Live můžeš. Je tam sice riziko banu, ale pokud budeš dělat vše, jak máš (projíždět stažené hry přes ABGX360, vypalovat přes iHas, atd.), tak bys neměl mít problém. Sám mám LT+ 3.0 a hraju multiplayer už asi půl roku. Pokud bys měl RGH tak tam nemůžeš hrát přes Live.

K druhé části otázky: Sežeň si flash LT+ 3.0 a nic nebudeš muset obnovovat (s největší pravděpodobností totiž podle vyjádření c4evy už nový ani nevyjde, kromě LT Ultimate).

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, chtěl bych si nechat udělat flash, jenomže mám ještě na cca 8 měsíců zaplacený internet, kdybych měl flashnutou konzoli tak nemohu hrát na internetu že?

Taky by mě zajímalo jestli se flash musí obnovovat, slyšel jsem prý že existuje nějaký co nemusím...

S nejnovějším flashem není problém hrát přes LIVE, je tu o tom 1000 topiců. Flash se musí vždy, když vyjde nový obnovit. Existuje RGH, které je napořád, ale s tím nemůžeš hrát přes LIVE. Stačí si přečíst pár topiců a vše se dočteš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V tom případě půjdu do toho co se nemusí obnovovat, dík

Co se týče topiců, tak jsem chvilku hledal, ale nenašel.

Sekce JTAG/RGH tam najdeš o RGH. A zda je vůbec možné ti RGH instalovat.

A o flashy se tady diskutuje na celém forumu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu