Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators
Pokud bys měl RGH tak tam nemůžeš hrát přes Live.

Můžeš, pokud máš instalovaný DUAL NAND.

K druhé části otázky: Sežeň si flash LT+ 3.0 a nic nebudeš muset obnovovat (s největší pravděpodobností totiž podle vyjádření c4evy už nový ani nevyjde, kromě LT Ultimate).
Nejnovější flash nebudeš muset obnovovat, s největší pravděpodobností totiž už to nebude potřeba (viz. můj editovaný příspěvek).

To je ..... špatná odpověď. Neexistuje flash, který nebude potřeba obnovovat. Každý CFW je reakcí na podnět z druhé strany, takže už jen z princpu nemůže být toto tvrzení pravdivé. LTU není důvodem k tomu, aby nebyly další verze LT+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Jasně, pokud máš Dual NAND. Jenže já mluvil čistě zvlášť o flashi a RGH. Jinak jak jsem psal, sám c4eva psal, že s největší pravděpodobností už nebude nový flash LT+ (kromě zmíněného LTU). Není to moje myšlenka, takhle to c4eva napsal. Ale samozřejmě, pokud si ho někdo nějak podělá, tak se logicky bude muset obnovit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Jenomže když to napíšeš tak jak jsi to napsal, tak z toho nejeden může pochopit, že prostě s RGH na XBLive nezle jít a tečka. To ale není pravda, je zde možnost úpravy, rozšíření o DUAL NAND a ve výsledku to není nic jiného, než "add-on" k RGH.

Máš odkaz, kde by c4e tvrdil něco takového? Já si totiž nemyslím, že kdy něco takového řekl a to ho sleduji více než pravidelně. Nehledě na fakt co jsem napsal, LTU bude pouze pro Slim mechaniky a nemyslíš si snad, že by se tím pro majitele Phat konzolí zastavil vývoj, že ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

drag3go nevěděl bys, jak bez internetu zaktualizovat covery ve FSD? Třeba přes flash disk, stáhnout na netu a někam nakopírovat na HDD? Nikde jsem na netu o tom nic nenašel. Ještě otázka zda jde pokud je hra v GOD formátu, aby se korektně zobrazovalo nxeart? U GODu mi to nejde, když to mam vyextrahovaný (Xbox Image Browser) Tak to funguje.

A ještě kam se kopírují u RGH TU?

Nemám jinou možnost než přes flashku nebo externí HDD, internet do Xboxu nenatáhnu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nehledě na fakt co jsem napsal, LTU bude pouze pro Slim mechaniky a nemyslíš si snad, že by se tím pro majitele Phat konzolí zastavil vývoj, že ne?

Zase je možné, že další Xbox už konečně vyjde a vývoj pro X360 se opravdu zastaví. Samozřejmě, neříkám, že to tak bude, jen že je to možné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ak bez internetu zaktualizovat covery ve FSD? Třeba přes flash disk, stáhnout na netu a někam nakopírovat na HDD? Nikde jsem na netu o tom nic nenašel. Ještě otázka zda jde pokud je hra v GOD formátu, aby se korektně zobrazovalo nxeart? U GODu mi to nejde, když to mam vyextrahovaný (Xbox Image Browser) Tak to funguje.

A ještě kam se kopírují u RGH TU?

Nemám jinou možnost než přes flashku nebo externí HDD, internet do Xboxu nenatáhnu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ak bez internetu zaktualizovat covery ve FSD? Třeba přes flash disk, stáhnout na netu a někam nakopírovat na HDD? Nikde jsem na netu o tom nic nenašel. Ještě otázka zda jde pokud je hra v GOD formátu, aby se korektně zobrazovalo nxeart? U GODu mi to nejde, když to mam vyextrahovaný (Xbox Image Browser) Tak to funguje.

A ještě kam se kopírují u RGH TU?

Nemám jinou možnost než přes flashku nebo externí HDD, internet do Xboxu nenatáhnu :(

Ten standardní webový přístup k FSD ti nestačí ? normálně http://ip adresa xboxu a tam si nastavíš co chceš

Více kdyžtak zde: http://console-forum.net/tema/141343-jak-na-chybejici-obaly-do-her

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mohu se optat zkušených uživatelů, zda mi k něčemu budou dva hard disky? Došlo k nedorozumění a nyní budu mít 320+250GB HDD. Vlastně ani netuším, jak se xbox k HDD chová. Přinejhorším předpokládám, že v tom obalu je 2,5" disk a lze jej strčit do USB externí krabice a provozovat jej tak. Díky za informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Mohu se optat zkušených uživatelů, zda mi k něčemu budou dva hard disky? Došlo k nedorozumění a nyní budu mít 320+250GB HDD. Vlastně ani netuším, jak se xbox k HDD chová. Přinejhorším předpokládám, že v tom obalu je 2,5" disk a lze jej strčit do USB externí krabice a provozovat jej tak. Díky za informace.

Z tohoto to vyznívá, jakože budeš mít ORIGINÁLNÍ HDD od M$ pro Xbox, takže pokud ano, tak aby nedošlo k nějaké mystifikaci, tak ty bys samozřejmě mohl v Xboxu použít bez nutnosti jakýchkoliv úprav. Smysl samozřejmě mají, lze na ně instalovat hry, které se pak nahrávají svižněji, šetříš DVD mechaniku která pak tolik nehučí tolik při hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Čistě teoreticky to tak dělat můžeš. Xbox si tam ukládá soubory updatu dashboardu (systémového software), ale to můžeš nechat udělat na oba HDD. Pak tam máš uložené profily a savy od her, takže změnou HDD by ses musel přihlašovat na jiný profil a savy od her z jednoho HDD by jsi při vložení dtuhého neviděl. Leda bys je vzájeměn mezi sebou vždy aktualizoval, ale to tě nebude bavit stále dělat.

Anebo je varianta, že pokud má te Xbox vnitřní paměť, lze profily a savy ukládat tam a pak by byly přístupné z obou HDD.

No, jak to tak vidím, jeden prostě prodej a nekomplikuj si to :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:) nebo ho dám do USB škatule a budu z něj přehrávat filmy, to předpokládám lze?

Měl bych ještě další stupidní dotaz. Tato verze xboxu:

http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-4gb-kinect-bundle-kinect-adventures-disneyland-adventures-d350815.htm

je kompatibilní s jakým typem HDD? Mám na mysli interní verzi HDD nikoliv USB. Pokud tomu rozumím správně, existují dva typy krabic na HDD

1. pro slim

2. standard

...jinak díky za dosavadní reakce

Upraveno uživatelem HHV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
:) nebo ho dám do USB škatule a budu z něj přehrávat filmy, to předpokládám lze?

Měl bych ještě další stupidní dotaz. Tato verze xboxu:

http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-4gb-kinect-bundle-kinect-adventures-disneyland-adventures-d350815.htm

je kompatibilní s jakým typem HDD? Mám na mysli interní verzi HDD nikoliv USB. Pokud tomu rozumím správně, existují dva typy krabic na HDD

1. pro slim

2. standard

...jinak díky za dosavadní reakce

S X360 Slim jsou kompatibilní tyto HDD (a jiné kapacity samozřejmě, ve stejném zapouzdrření)

http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-hard-drive-320gb-slim-d274802.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

drak3go : Díky za reakci. Vím, že pro slim jsou tyto typy HDD, resp tento typ pouzdra pro HDD. Problém je v tom, že u alzy mi na tento dotaz odpověděli, že tento disk není pro tento typ xboxu vhodný. Jsem v tomhle lama, netuším, jestli je tento xbox slim nebo ne. Nemají to v názvu. Našel jsem někde slim verzi a vypadá stejně. Ale co já vím jestli to není jen ilustrační obrázek? Prodává se i něco jiného než slim verze? Když jsem totiž hledal HDD do xboxu, v podstatě ten standradní typ nejde sehnat. Zdá se mi, že je to pro nějaký starší typ a tudíž se již moc neprodává. Mýlím se?

...tak zpátky na stromy, když jsem se poptal u Alzy blíže, že mi to nejde na rozum a jaký tedy tam mám strčit HDD, napsali mi toto:

Dobrý den,

Velmi mě těší, že jste se obrátil právě na naši společnost.

Omlouvám se za mystifikaci. Ano HDD je s uvedeným xboxem kompatibilní.

V případě jakýchkoliv dalších přání či dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Upraveno uživatelem HHV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu