Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

e3 je 15-17 juna :D to daleko podla mna neni

edit: tak som kukol na ich stranke a Dawer64 ma pravdu dostanu sa tam len fakt ludia z brandze a novinari :( okrem toho som pri prezerani webu narazil na tento obrazok od jedneho autora, SAMOZREJME NEJDE O PRAVY OBRAZOK ale vyzera podla mna super :) takto by mohlo vyzerat

040510_rg_Nintendo3DS_02.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja bych sem ty fejky vubec nedaval, nebo aspon velkym pismem napsat ze se jedna o fake...nekdo to spatne pochopi a chytne se toho...vsak to znate. :)

ja osobne budu cekat na nejake skutecne oficialni iformace, ale musim se vam sverit s tim ze z 3DS moc radost nemam, protoze s DS umira posledni typicky 2D konzole co jeste existuje a to mi vadi... :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ratam ze 3ds vyde na konci fiskalneho roka takze to bude niekedy v polke 2011 takze to neni take strasne a samozrejme ratam ze este bude support pre ds, keby nechaju zdochnut najpopularnejsi handlhand to by bola fest chyba saj xl vyslo len pre par mesiacmi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co k tomu rict?

"KRAL JE MRTEV, AT ZIJE KRAL!"

(volne prelozeno do paranske reci -> tahle masinka zabije NDS jako takove, ale paradne to rozjede -> TES SE PSP :D)

Fakt paradni design - nova tlacidla a velmi zajimave reseny (tedy az na power, ten prekazi :D) + ten silenej joystick (diky za nej). Rad bych ho videl v akci (btw. a pocinaje dnesnim dnem, schovavam si drobne do prasatka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě zas tak užasná nedošla hry na wii nicmoc microsoft s kinktem lepší graficky ovládání i jinak nintendo 3ds celkem zklamání čekla sem víc modernizovaný desing ten hnusný obdelník už se mi fakt nelíbí (čistě můj názor) dysplaye jsou skoro stejné jak na normálním nintedndu další sklamání ale uvidíme jak to bude fungovt třeba to bude hit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem moc rad, ze se odvazili je tam hodit mezi lidi! To je pro me, pres to, ze to nejde samozrejme odvisilat, znamka toho, ze se toho neboji a tudiz jsou si jisti kvalitou, kterou prezentuji. Narozdil od MS, ktery ukazal jen nejake prednatocene fake videa. Ja se tesim cim dal vic!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu