Přejít na obsah

drak3go

Moderators
 • Příspěvků

  3 585
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  52
 • Feedback

  100%

Příspěvky od uživatele drak3go


 1. No já nevím, ty srovnávací obrázky na těch stránkách jsou hodně přitažené za vlasy (ty jakože "originál" jsou nepřirozeně rozostřené/pixelovaté) a ve hrách s grafikou typu Uncharted nebo Tomb Raider si asi rozdílu ani nevšimnete.

  Nakonec hry/grafika, na kterých prezentují "vylepšení" obrazu, taky o něčem vypovídá.

  Za mě jsou to vyhozené peníze.


 2. To jsem neřekl, já jen říkám, že pro mechaniky Samsung a Hitachi (kromě modelů 78/79) novější FW než LT v2 není, protože není potřeba.

  Projeď si následující téma, zrovna na první straně tam někdo řeší obdobný problém, kde naopak GTA V spustit nemůže. Důležitá je tam ta zmínka a ISO souborech, upravených přes ABGX.

   


 3. Já si myslím, že právě obráceně - nyní s novou verzí PSVR, která bude podporovat pass through HDR už nebude nutné odpojovat procesorovou jednotku (což jde pouze při vypnutí PSVR), jako to musejí dělat stávající majitelé PSVR, aby dosáhli HDR podpory na jejich TV.

  Alespoň tak jsem to pochopil.


 4. V rámci placené služby Xbox Live Gold vycházejí každý měsíc hry zdarma pro obě X360 a Xbox One. Tam je možné narazit na hry, které podporují kinect.

  Jinak k předchozímu dotazu č. 2 menší upřesnění - lze sehnat "zálohy" her na Xbon One (nenazýval bych je přimo "craknuté"), ale tyto nejdou v současné době na žádné konzoli Xbox One spustit :P

×