Jump to content

drak3go

Moderators
 • Content Count

  3954
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  77
 • Feedback

  100%

Posts posted by drak3go


 1. před 51 minutami, miz012 napsal:

  Ted mam aktivni obe sluzby.

  Mam tomu rozumet tak, ze kdyz si ted prodlouzim ciste gold o rok a pak aktivuju na mesic ten ultimate tak mi vlastne doskoci rok GP gratis + ten zaplaceny mesic?

  Ano, přesně tak. Já si prodloužil Gold členství až do r. 2022 a upgradem na Xbox Game Pass Ultimate za 25,90 Kč mám teď na stejně dlouhou dobu aktivní i GP + mi přihodili ještě nějaké měsíce navíc za aut. prodlužování předplatného. No nekup to :wink:


 2. Před hodinou, MakovyPanacek napsal:

  napočítal jsem 79 kusů Days Gone CE...

  Zajímavé nekulaté číslo, je vidět, že distributor si dal do posledního kusu tu práci spočítat příděl pro každou zemi 🙂

  Když k tomu připočteš to, že v momentě, kdy zahlásila posledních 10 ks, tak losování skončilo po devátém vylosovaném číslu, tak se pak nemohou divit, že se jim nad zvoleným způsobem přidělování každý tak akorát vysměje (někteří možná zanadávají) 😀


 3. Na podpoře Sony sice nedělám, ale mám podobnou kombinaci jako ty (stejnou značku, jen jiné modely) a tak zkusím dát pár základních poznatků z mého nastavování. Možná jsi vším tím prošel, ale co kdyby.

  1. Pro příjem signálu ve 4K musí být na domácím kinu nastavený příslušný HDMI vstup (ve svém příspěvku zmiňuješ 4K output, ale ověř, zdali podobné nastavení není u tvého modelu nutné udělat i pro vstupy)

  2. To stejné se může týkat i TV. U ní rovněž pravděpodobně bude nutnost zapnout pro HDMI vstup "Vylepšený formát". U některých modelů lze toto nastavit jen pro některé konkrétní HDMI vstupy (u mého jsou to např. HDMI 2 a 3)

  3. Na vině může být i HDMI kabel. Píšeš, že při přímém propojení PS4 s TV ti signál 4K funguje, ale při propojení přes domácí kino už používáš kabely dva. Ověř si, že i s druhým kabelem máš při přímém propojení 4K funkční

  4. Pokud vše z výše uvedeného máš ověřené a nastavené správně a 4K signál přes domácí kino nemáš, co ti v tu chvíli ukazuje/nabízí v nastavení obrazu konzole? (máš výstup nastavený na "Auto" a není to jen chybným vyhodnocením připojených zařízení, přičemž by mohlo pomoci změnit manuálně na 4K výstup, anebo konzole  vůbec nedetekuje 4K zařízení a tak toto rozlišení vůbec jako možnost nenabídne?)

  To je tak pár zákadních věcí, které mě v souvislosti s tím napadly.


 4. Ono všechno je špatně, soutěže, náhodný los, padající servery, ... Jde jen o to z těch špatných možností vybrat tu nejméně špatnou a tahle mi připadá docela fajn. Úplně nejlepší by bylo mít sběratelek dost pro všechny, ale to se ukazuje být poslední dobou u těch očekávanějších titulů nereálné.


 5. Nikde jsem o hodince hraní nic nepsal. Nepatřím určitě mezi hardcore hráče, co by u tohoto seděli celý víkend a zároveň si nedělám roční statistiky každého hraní, nemám důvod. Ale pro ilustraci jsem si teď znovu dal TLOU na zničující obtížnost a tak zhruba týden jsem to jel denně těch 5h v kuse.


 6. před 13 hodinami, rkolarik napsal:

  Taky jsem to řešil, ale nakonec jsem se rozhodl pro OLED. Protože teď LED mám, takže bych si jen koupil lepší LED a to Sony XF900 nebo Samsung 8002, ale pořád LED. Kdežto OLED je již nová technologie a dle mě, co jsme viděl naživo je už někde jinde. Bohužel  Samsungy Q jsou pořád LED TV, takže zatím jediná cenově slušná OLED je LGB8, i když s rizikem vypalováníl, což ale při mém hraní max 2 hodky denně, moc obavy nemám. Jen podotknu, že zatím jsme ji nekoupil, protože jak mi zde poradili, pokud nemám vyloženě důvod, není třeba to řešit. Až to přijde pujdu do OLED.

  Je tomu rok, co jsem pořídil OLED od Sony. Od té doby TV běží v denním režímu běžného TV vysílání/hry/filmy. Nepozoruji žádné známky vypalování obrazu a zatím jsem ani nemusel použít funkci "Obnovení obrazu" (kterou má Sony pro tyto případy integrovanou do SW a u které doporučují její použití max. 1x do roka nebo méně dle potřeby).

  Uvidím jak dál, zatím jsem s TV moc spokojen.


 7. Dobře, zkusím to nabídnout pár známým sběratelům, jestli by někdo z nich neprojevil zájem.

  Zpětně si procházím tvá témata, kde obě díla vznikala a kde jsi s každým tvým příspěvkem sklízel od konkrétního jedince slova obdivu a zároveň neskrývaný a utvrzující zájem o koupi. Jak teda vidím, pouze falešný a nakonec se opět ukázal být jen tlučhubou. Na druhou stranu za to sklidil docela dost lajků. Jak typické pro některé zde.

  Dám ti vědět, když bych někoho měl.

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy