Přejít na obsah

drak3go

Moderators
 • Příspěvků

  3 644
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  55
 • Feedback

  100%

Příspěvky od uživatele drak3go


 1. před 33 minutami, Hráč123 napsal:

  Spis me zajímat zacnou az vyresi vypalovani obrazu...

  Ono záleží jak reálná hrozna to vypalování je ... Nebavíme se zde o použití na reklamní účely, na sledování jednoho TV kanálu nepřetržitě X hodin apod. Osobně mám už několik let plaznu Panasonic Viera, používám zcela běžným domácím způsobem (TV, filmy z NASu, konzole, ...) a nikdy jsem neměl problém s efektem vypáleného obrazu.

  Konkrétně ta SONY OLED A1 dostává nejvyšší známky v hodnocení, oproti LG se elektronikou a řízením dost posunuly a sám bych si kvůli potencionálnímu riziku vypalování obrazu koupi nerozmyslel.

  https://avmania.e15.cz/sony-kd-55a1-unikatni-a-mimoradne-povedeny-4k-oled-televizor-test

  Tady ještě článek z AV Manie ohledně tohoto "problému"

  https://avmania.e15.cz/vypalovani-oled-tv--pravda-nebo-fama


 2. Tak se přeci jen ozval někdo normální, se kterým byla naprosto pohodová a rozumná domluva a který si během dne přijel a konzole už mu dělá radost doma :)

  Jeden by se posr*** nad některýma pitomcena tady, co si vyžádají účet kam mají poslat peníze a kdoví co všechno a potom jak ubožáci přestanou komunikovat. Člověka akorát okrádají o čas a nad těma vyžádanejma údajema se pak doma nejspíš ukájí. Některým by vážně měli odpojit kabel od internetu :blink:

  PRODÁNO, ZAMYKÁM

  avnbbs.png


 3. před 1 hodinou, tofi napsal:

  SONY PlayStation 4 PRO - 1TB + StarWars: BattleFrtont II  ===  8490,-

  https://www.softcom.cz/eshop/sony-playstation-4-pro-1tb-starwars-battlefrtont-ii_d206043.html

  Jestli to tam za tu cenu bylo, tak hodinu po zveřejnění už je to za 11.690,-

  před 56 minutami, Alister napsal:

  Hlavně zdá se to jen mě, nebo dělají klasikej "akce effect", jinak řečeno sleva 60% fajn...ale ne z ceny jako předtím... co vím GTA V bylo na storu v normální edici za 1300 max ...teď se cena slevy odvíjí od ceny 1799,-...to je teprve výsměch

  Ano, to je zcela běžné. Říka se tomu taky jinak "Nechceme slevu zadarmo" :D


 4. @figi-1 Přikláním se k názoru prodejny, že to je příliš velké riziko. Udávané rozměry jsou měřeny vždy v nejvzdálenějších bodech (tj. jako maximální rozměr), nicméně i kdyby to v případě Sony A1 mělo znamenat kryt kabelového vedení, tak pokud by na stolku nebyla rezerva alespoň 10 cm, vůbec bych si netroufal tam postavit TV a navíc takovou, která má nakloněný displej a je podporována podobně nakloněným stojanem.

  Já ji mám v plánu pořídit, sice v úhlopříčce 65", ale co se dívám, tak její hloubka je stejná jak u 55" modelu.


 5. Jak píší uživatelé nade mnou, jediným možným způsobem jak znovu hrát hry získané v rámci PS+ je prodloužení předplatného. Nic mezi tím.

  Tím bych to považoval za vyřízené a uzamykám dříve, než se tu spustí zbytečný flame.

  avnbbs.png


 6. Před hodinou, Martinoslav napsal:

  @drak3go Nekoukal jsem to cele, na dlouha videa nemam cas a z prace jsem zvykly videa jen rychle prolitnout :)

  Jo to znám. Občas by se mi to rychlé prolítávání taky hodilo, třeba když sleduju TV Noviny jedné nejmenované televize a oni tam najednou v půlce střihnou kecy o tom, jaké se budou řešit problémy v seriálu "Gynda v parku" :D


 7. Tak jak mnozí vědí, jsem sběratel a věci nerozbaluju, takže jestli XOX má nebo nemá HDR anebo 4K je mi jedno, protože v krabici to stejně nepoznám. TV k němu mám 9" Premier model 797 a pro představu jsem vám udělal unboxing. Dost jsem se přemlouval ji vybalit (přeci jen tím trochu ztratí na hodnotě), ale nakonec jsem se přemluvil.

  Takže jak vidíte, mám ji jako správný sběratel komplet i s krabicí, všema návodama, původníma sáčkama a kabelama. Je v TOP stavu a je limitovaná na 33 ks celosvětově. Zapínat ji nebudu, protože by se na obrazovku kromě loga X asi nic nevešlo a o tom, jaké má ozlišení by se tu pak akorát strhnul flame. Mně to stačí.

  Stála mě sice jako nová OLED, ale přeci jen je to limitka a druhou takovou u nás jen těžko najdete.

   

  TV_.Premier_797.jpg


 8. před 27 minutami, Smartmax napsal:

  Lidi, upřimně....ještě, že jsem ve věku, kdy mne tyhle hype trainy nevzrušují....co je teď za zásadní upgrade, kvůli kterému to má smysl tak hrotit?

  Lze tuto otázku chápat tak, že se ptáš na rozdíly mezi Xbox One S a Xbox One X?

×