Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

drak3go

Moderators
 • Příspěvků

  3 873
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  68
 • Feedback

  100%

Příspěvky od uživatele drak3go


 1. Měl by někdo zájem o tuhle raritu? Jde o oficiální produkt Naughty Dog ve spolupráci s Mondo. Obsahuje hudbu z dema, prezentovaného na letošním E3 a novou skladbu ze hry, zaznamenané na speciálním modrém vinylu.

  7" vinyl obsahuje “Little Sadie” od Crooked Still, kterou lze slyšet v úvodní taneční sekvenci dema, a kompozici “The Last of Us (Cycles)” Gustavo Santaolalla, předvedenou při zahájení Playstation Showcase v noci v pondělí při konání E3. Vinyl je vložen do 7" obalu s novou, dosud nevydanou kresbou z The Last of Us Part II.

  Strana A
  Little Sadie - Performed by Crooked Still

  Strana B
  The Last Of Us (Cycles) - Performed by Gustavo Santaolalla

  Cena za limitovaný vinyl $15 + poštovné $19, které se podělí počtem případných zájemců.TLOUP2_FC_disc_1024x1024.jpg


 2. Můžeš vyzkoušet, jestli do té 4GB int. paměti jde zapisovat?

  Jednak zkontroluj, že tam máš ještě nějaké volné místo a potom zkus vzít nějaký větší soubor (třeba demo s nějakou hrou, alespoň 100 MB) a zkus, jestli ho do té paměti nahraješ. Problém, který popisuješ, může souviset s vadnou pamětí.


 3. Ahoj,

  především doporučuju přejít na novější projekt - Aurora (odkazy i s instalací CZ prostředí najdeš zde na fóru), protože Freestyle už je ukončený a nadále nepodporovaný projekt (a s tím související omezení některých jeho online funkcí).

  Chápu teda správně, že tvůj nynější problém není přeformátovaný HDD ale to, že ti konzole po zapnutí automaticky nestartuje do zvoleného prostředí?

×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu