Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Před hodinou, mirai_trunks napsal:

Zdar. Budou nějaké bundly do konce roku na ps4 pro?

Jo taky bych rád věděl zda nějaké budou, ono Sony to Pro mi příjde že nějak málo tlačí dopředu. Právě nevím zda počkat na bundle nebo to koupit teď a potom něco přikoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dával do tématu AKCE - SLEVY seznam bundlů, které se chystají do prodeje tento podzim (období do Vánoc) a je tam jen samotné PS4 PRO a asi 7 bundlů starší revize a Slim modelu. Uvažuje se o PS4 PRO bundlu s jednou hrou, ale cena bude 11 290 - 11 490 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute ludstvo

premyslam ze by som presiel z xboxu one s na ps4 pro

xbox je fajn ale proste nechce sa mi cakat na project scorpio

ps4 ma laka aj virtualna realita a proste novinky teda aj ps4 pro

teraz mozno neuvidim rozdiel ale premyslam skorej do buducnosti

nerad si nieco najlepsieho kupim a za pol roka vyjde zase nove... ps4[ro by mohlo byt na trhu aspon 2 roky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám PSko doma a první poznatek je, že tak divně mírně cvaká/bzučí HDD( takovej divnej zvuk, staré PS to nedělalo a PC taky ne)  :D ... máte někdo podobnou zkušenost? Jinak je konzole příjemně tichá zatím a menu je celkem svižné. Uvidím jak tam nahážu nějakou tu hru a otestuju až dojde novej modem 5Ghz wi-fi...

Edit: mno při vložení disku to je solidní randál ,PS nemá problém přeřvat televizi :D..hádám že to ponesu brzo zpátky s takovou. Zkoušel jsem to FFXV demo pro japonsko a tam jde vidět, že konzole začne trošku i chladit ( ale vypadá to parádně) .. nicméně stále se bojím problému s cvakáním hdd a opravdu hlasitého chodu konzole s vloženým diskem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 11. 2016 at 16:21, drak3go napsal:

Nemáte někdo nějaké zvěsti o provedení PS4 Pro v bílé, případně nějaké limitované edici? Rád bych si ji pořídil, ale nechci brát černou, i když při launchi zřejmě jiná nebude.

Díky za případné info.

Mám tip, že Sony připraví litovanou edici na Horizon Zero Dawn které vychází 1.března. Já počkám, do té doby si vystačím s Xbox One S které mi přijde taky takové PS4 PRO protože ty hry mi jedou v rozlišení 4K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 6 minutami, Tomas007 napsal:

Mám tip, že Sony připraví litovanou edici na Horizon Zero Dawn které vychází 1.března. Já počkám, do té doby si vystačím s Xbox One S které mi přijde taky takové PS4 PRO protože ty hry mi jedou v rozlišení 4K.

Díky za tip, to rád slyším. Viděl jsi někde nějaké leaknuté informace, jak by ta konzole měla vypadat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, drak3go napsal:

Díky za tip, to rád slyším. Viděl jsi někde nějaké leaknuté informace, jak by ta konzole měla vypadat?

To neviděl, je to jen můj tip. Chtěl jsem koupit PRO hned day one a tohle mě napadlo tak ještě chvilku počkám. Já si docela potrpím na ty limitovaný edice konzolí. Nechtěl bych ji zase prodávat. Myslím, že je šance tak 99% že Sony tu Limited edition udělá. To by museli být hloupý, když jim bude vycházet tahle velká exkluzivita. Kor když ty Limited editon na starý PS4 vycházeli jak na běžícím pásu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomas007: Mno já původně chtěl taky počkat na limitku ( nejlépe tu FFXV Luna, ale jelikož zatím je jen slim a pochybuju že bude pro verze ( navíc by stála tak 14k při ceně Luna edice slimu...) tak jsem vzal obyč, nicméně pokud si nepřestane hrát na tryskáč, tak ji odnesu a možná nějakej pátek ještě vydržím a třeba bude i nějaká pěkná limitka do té doby :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Mno, jsem rád za ty postřehy těch, co už konzoli mají a budu jedině rád za další. Zpočátku jsem se začínal "bát", že PS4 Pro je opravdu jakože WOW, prostě MUST HAVE ve všech směrech, která nechává své předchůdce a konkurenci na míle daleko za sebou a že mi nezbyde nic jiného, než ji taky ihned pořídit, abych jednal byl "IN" a jednak abych mohl zažít ten pocit blaha co ostatní. Jenže ejhle, zkušeností přibývá a situace začíná pomalu ale jistě spadávat tam, kam spadala při uvedení úplně první PS4 na trh. Jednomu vydává nepříjemný zvuk HDD, druhému praská v mechanice, jinému zase připadá až příliš hlasitá. Vzpomínáte si na téma "Hučí vám vaše PS4" a ty nekonečné diskuze tam?

Když k tomu připočteme, PS4 Pro zase neválcuje tak úplně ve všech hrách svoji předchůdkyni, kde zatímco někde jsou rozdíly řekněme "markantní", tak jinde jsou téměř neznatelné a co víc, někde výsledky snad ještě horší než na starší PS4, WOW efekt tak nějak, alespoň u mě, poměrně opadává.

Přeji vývojářům, vlasntě spíš hráčům a majitelům, aby se toto změnilo a aby si mohli říct, že investice do PS4 Pro se bezpochyby vyplatila, protože co si budeme nalhávat, každý kdo ji má si potřebuje zdůvodnit, že ji má oprávněně. Ttochu je mi líto, jak se bazary plní inzeráty k prodeji původní PS4 s očekáváním prodejců, že pořízením PS4 Pro udělají na míle dlouhý krok dopředu. Jediný efekt, který zatím vidím je ten, že cena PS4 se tím neskutečně kazí, jak se každý snaží ji prodat co nejrychleji a přitom si neuvědomují, že za rozdíl prodejní ceny a ceny nové PS4 Pro jim to ve výsledku teď ani stát nebude.

Ohledně plošné nápravy ve hrách zůstávám spíš skeptický, přestože bych si přál, aby tomu tak nebylo. Ale jsem přesvědčen, že každé studio má co dělat samo se sebou, věnovat se novým a velkým projektům, protože jedině tak mohou přežít v silné konkurenci a nedělám si iluze o tom, že se budou postupně vracet od titulu k titulu a věnovat čas doděláváním patchů jen proto, protože výsledky na PS4 Pro nejsou dostatečné přesvědčivé. Nakonec už tu zaznělo, že některá studia prohlásila, že ke svým již vyšlým titulům hráči žádné patche očekávat nemají (alespoň ne ke všem) a ta, která se tomu věnovat hodlají, se podle mě v tomto směru také nepředřou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DF považuju za výborné testery....Zajímavý mi to právě příjde...Stejně je tak trochu nepochopitelné, že stále dokolečka člověk sleduje, že patche u chystaných her budou navyšovat rozlišení, nikoliv framerate....a zřejmě ani detaily oproti PS4. Nebo v podstatě ukazují pouhou honbu za navýšením rozlišení...Když čtu ty diskuze pod těmito testy, tak hodně lidí volá po módu 1080p/60 fps a navýšení detailů....Ale imho se toho nedočkají....Stejně jako na staré ps4 bylo občas nepochopitelné, že nedošlo ke snížení rozlišení na úkor framedropů (jak tomu třeba bylo na xboxu), tak mi přijde, že se to opakuje u ps4 pro....hlavně navýšit rozlišení, ostatní je podružné...

 

Za mne je ps4 pro naprosté zklamání....opravdu jsem čekal výrazný posun grafiky směrem k PC, protože ten výkon tam je, ale jsem si téměř jistý, že ani u nových her k ničemu takovému nedojde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drak3go: Pěkné shrnutí a výstižné, ono já bych do pro nešel mít původní PS4 ... ale bohužel jsem kupoval novou už jsem si řekl že si ty 2 tisíce připlatím... mno, těším se na výraz pána v alze jak mu to tam zítra odnesu ... zase na druhou stranu některé hry ( které byly dělány na pro a nehoní se za 4k) vypadají parádně ( třeba mnou zmíněné FFXV). Ale momentálně prodávat PS4 ( někteří i měsíc starou) se mi zdá nelogické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Drejku, skepticismus neni na miste, mohl bych se tady sahodlouhe rozepsat nad svymi postrehy, ale jen bych ztracel cas, protoze to same dokazu rict v nekolika slovech - ps4pro je lepsi nez ps4. Po prvnim zapnuti jsem poznal lepsi barvy, zajimavy fakt, ktery jsem puvodne svadel jen na "prani otcem myslenky", pozdeji ale to same rikal i kamarad, ktery si ps4pro take poridil a to aniz bych se mu o svem postrehu zminil. Markantne lepsi zazitek ve VR jsem tady uz zminoval. A i kdyby u toho skoncilo, jsem spokojeny a upgrade se mi vyplatil. Zatim jsem prilis her na nove konzoli nehral, abych mohl porovnavat, ale jestli nekde spadne par snimku ze 60ti na 54, tak si toho nejspis ani nevsimnu a vetsinu hry si budu uzivat mnohem dokonalejsi vyhlazeni diky downsamplingu, protoze ps4pro renderuje ve vyssim rozliseni nez ps4, pokud to hra podporuje, samozrejme. Jak uz jsem zminoval vyse, chce-li nekdo skalopevnych 120 snimku za sekundu, at si koupi grafickou kartu do sveho pc v cene celeho playstationu. Vsude jsou a vzdy byly poporodni problemy, dejte tomu cas a nesudte par dnu po vydani.... chce to klid a nohy v teple :) Mne ps4pro prijde lepsi a to o hodne, "period". ;)

 

Smatmaxi, ty jsi byl skeptik uz od prvni chvile, a jsi skeptik, aniz bys konzoli vlastnil, potazmo lespon vyzkousel, opravdu si myslis, ze tvuj nazor ma nejakou hodnotu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu