Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Podle tohoto vyjde patch pro FF XV, který na pročku přinese 1080p při 60 fps. Asi si to FF XV nakonec koupím :D

 

http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=final-fantasy-xv-dostane-tento-mesic-ps4-pro-update-teaser-trailer-na-planovana-rozsireni-jwls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, figi-1 napsal:

Scorpio bude stejne na prd. Treba bude vykonejsi jako ps4 ale konzoli delaji hry a pokud nemaji co nabidnout to je pak problem. Na ps bude jeste tolik exklusivek ze z toho microsoftu bude hodne zle.

Já myslim že nejvíc na prd je, že máš PRO a nemáš 4K TV. O ty exkluzivky ani tak nejde, spíš o to 4K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tomas007 napsal:

Já myslim že nejvíc na prd je, že máš PRO a nemáš 4K TV. O ty exkluzivky ani tak nejde, spíš o to 4K.

Nevim no ale me jde predevsim o hry ne o rozliseni prave ze mi jde hlavne o exklusivky. Na xku si takove hry nezahraju. A diky supersamplingu ve full hd vypadaji hodne dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 1 hodinou, majkom napsal:

Lol takze predevsim ti jde o hry a ne o rozliseni a pak tu tlacis jak slom je slaby a pro dava lepsiu gpu.. voe ujednot sa:) bud tio vizual ide alebo nie...

 

navyse aj xko ma exclusives, zalezi co koho bavi

@figi-1 se ujednotit nemůže, protože když si přečteš nazpět jeho zprávy, tak je to jeden epic fail za druhým. Už jsem měl nutkání mu za ten jeho názorový flame dát upomínku, ale pak jsem zhodnotil, že to bude ještě mladej kluk s teprve se tvořícími názory, který už se každopádně zařadil do skupiny hard PS fanboy.

Vás ostatní prosím, abyste tu nevyvolávali flame a drželi se pokud možno debat, které hlavně i ostatním něco přinesou (nováčkům, těm co se o koupi PS4 PRO rozhodují atd.), od toho tu to téma je, abychom navzájem sdíleli pokud možno co nejvíce zkušeností a poznatků a hledali výhody této verze PS4, když už nám ji Sony uvedlo do života.

Taky se zcela míjí účinkem veškeré narážky a pohnutky vůči konkurenčním platformám, to zde v tématu není na místě. Bavme se tu o PS4 PRO, srovnávejme ji s PS4, ale neřešme zde co má a nemá konkurence a co přinese anebo nepřinese ve své budoucí konzoli, protože o tom tady všichni tak akorát kulové víme a figi-1 především. Předtím, než sem napšete svůj příspěvek tak zvažte prosím předem jeho informační hodnotu a přínos a potom věřím, že tohle téma bude užitečné pro všechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yoshida said PS4 Pro is selling better than the Slim model.... ale přece ta konzole je k ničemu úplně :D

zdroj: http://www.gamespot.com/articles/sony-comments-on-ps4-pro-sales-and-how-they-compar/1100-6447489/the/

 

Report: PS4 Pro 'boost mode' runs unpatched PS4 games more smoothly ... tady máte odpověď na ty vaše řeši o nepatchnutých hrách :) ... update 4.5

Zdroj: http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-ps4-pro-boost-mode-makes-standard-ps4-games-run-more-smoothly

 

@CiDJo, to mě štve taky ... ale asi vezmu rovnou nějakej pořádnej 8k projektor a hodím to na zeď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jeste aby nevyresili to ze unpatchnuty hry bezeli na PRO hur...za to jim snad tleskat netreba :] Jinak jestli se PRO prodava lip jak slim? Asi jo...a jak se prodava slim? 

Jinak netreba hned tocit o tom ze konzole je uplne k nicemu...nepamatuju si ze by tu nekdo neco takoveho rekl...ale kdo chce psa beeeet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel z toho článku není patrné, jak to vlastně je myšleno....Je zvláštní, že se nechlubí žádným konkrétním číslem, vždy jen dohromady prodanými PS4 vč. PS4 pro. Při výprodejových cenách starých ps4, kdy se doslova prodávaly jak housky na krámu, tomu prostě nevěřím..... Navíc s tak mizernou dostupností ps4 pro, za kterou se sony dokonce omlouvalo. Kdoví, jak je to myšleno...titulek je to pěkný..pochvala. Kdyby ta čísla byla nějak extra zajímavá, četli bychom palcové titulky o skvělých konkrétních číslech prodeje ps4 pro.

Co se týče toho updatu, tohle bude fungovat jen u her bez fps locku případně to bude vylepšovat běh her, které lock nedrží. U těch, které běží dobře, se tím nic nemění a potřebují patch. Na nějaké patchování starých her vývojáři zatím docela kašlou. Na to, že dev kity té konzole jsou k dispozici určitě minimálně několik měsíců před jejím vydáním, je číslo dosud opatchovaných her dost nízké. Možná je to tedy i reakce na toto. Tuto funkci bych navíc očekával hned od samého vydání konzole. Ale přichází docela rychle, takže OK, snaha se cení...

Bohužel...a to bude platit i pro scorpio.....úspěch těchto půlupgradů zavisí jen a pouze na ochotě vývojářů patlat se s nějakými vylepšeními. Místo dvou konfigurací budou mít čtyři (pominu-li switch) a to ještě na každé konzoli bude existovat nějaký boost mod, upgrade mod, super mod apod. Psal jsem to už několikrát, tyhle půlgenerace jsou experiment, pro vývojáře, pro uživatele....uvidí se, co z toho vzejde.

Znovu připomenu tenhle článek, kde 18 procent vývojářů odpovědělo, že půlgenerace je dobrá věc....5 procent z nich, že negativní....zbytek se k tomu staví neutrálně nebo se ještě nerozhodli.

http://www.theverge.com/2017/1/12/14230120/game-developers-survey-ps4-pro-project-scorpio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Cartman182 napsal:

To by bylo asi jen téma které by vedlo k hadkam.. A jak známé místní mody tak i k banum... Takže to je spíše podle me zbytečný 

Mozna nekdy ano ale kazdy by si tam mohl v klidu napsat svuj nazor bez toho aby mu nekdo furt neco vycital ze je mimo tema atd. Nikdo nikoho nenuti aby tam pak chodil pokud mu to vadi. A vzdycky se bude resit co je lepsi zda ps nebo xbox. Proste to tak je. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, figi-1 napsal:

Nevim no ale me jde predevsim o hry ne o rozliseni prave ze mi jde hlavne o exklusivky. Na xku si takove hry nezahraju. A diky supersamplingu ve full hd vypadaji hodne dobře.

Já z toho tvého supersamplingu normálně začínám být unešený. Taková vymoženost, to ani nemá cenu čekat na nějaké Scorpio :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 3 hodinami, figi-1 napsal:

Drak3go mozna by bylo dobre zalozit tema ps vs xbox kde se budou resit jednotlive nazory lidi na dane konzole protoze tu stejne cas od casu nekdo napise nebo srovna konkurencni xbox s ps. Mozna by si pak nemusel zbytecne posilat upominky.  

Ne, takové téma opravdu nemá cenu zakládat. Jednak byste tam přispívali jen ty a Mandaz (a to si klidně spolu poplkejte přes PM) a jednak ty tvoje názory, narozdíl od ostatních, nejsou objektivní. Přečti si prosímtě v tomto tématu po sobě svoje příspěvky a možná ti to dojde (Microsoft bude pořád něčeho litovat, kdo neuzná to anebo tamto co tvrdíš, tak ať jde do háje apod.)

Jako WTF? Podívej, já mám např. obě platformy a přestože by moje přesvědčení mohlo inklinovat k tomu, že bych jedné fandil víc, dělám to tu? Bleju tady odpad jako ty a tobě podobní PS fanboys? Ne, a proč taky? Protože narozdíl od tebe a tvých následovníků chápu, k čemu zde to téma je a nebudu ho zaplňovat hovnama.

Mandazi tobě se na okraj všeho divím, že ti PS už zaslepilo mozek natolik, že už kvůli tomu útočíš i na lidi, se kterými jste k sobě dříve chovali respekt. Fakt jsem myslel, že jsi dospělejší.

Pro všechny ostatní - od teď bude veškerý flame trestán body, takže se každý zamyslete, než sem napíšete. Účel tématu by měl být jasný všem a kdo neví, tak ať se raději zdrží komentářů. Upozornění jste dostali, tak jen abyste potom zase někteří nenadávali, jak zlí zde ti moderátoři jsou.

Howgh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, figi-1 napsal:

Ty asi nebudes mit ps pro co? Protoze kdyby si mel tak budes vedet sve. A scorpio prijde s necim co uz rok davno bude na ps pro. Ne nema cenu cekat. Nezajima me z ceho si a z ceho nejsi uneseny. 

Co má teda PRO konkrétně tak nadčasového?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Chlapi, uz na to kaslete... je sobota, bezte ven, strcte hlavu do snehu a chvili ji tam nechte... pak proces pro jistotu jeste jednou opakujte. Po navratu domu se pomilujte s manzelkama/pritelkynema a dejte si panaka. Vsak to znate, chce to klid a nohy v teple... pokud by to nepomohlo, doporucuju vasektomii, min testosteronu = budete vic v klidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Smartmax napsal:

Co má teda PRO konkrétně tak nadčasového?

Nikdo nepsal nic od nadčasovosti. Tak prosímte nevkladej jinym do ust tve vymyslene slovicka ano. Dekuji. Pokud te zajimaji veci ohledne zatim nejvykonejsi konzole na trhu. Tak si je dohledej internet je toho plnej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu