Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Jak poznam ze to podporuje? Jako je to lepsi mozna ale v cernych scenach je to az moc cerne a to neni dobre ne treba v battlefieldu jak chodim do tech domu a je tam tmave az temne prostredi tak kolikrat nevim kam mam jit jaka je tam tma a jinak je to videt dobře.

Ale jinak battlefield na pro ten supersampling zmenseni obrazu ze 4k na 1080p super. Zadne zubatne hrany ciste a vyhlazene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bol som si 5ty krat vymenit konzolu v jinem obchode a vetraky i konzola proste fuci ale aspon o 30 percent menej ako tie predtym co som mal

zatial testovane na battlefield 1 takze konec vymienania nema to zmysel takze sa stym zmierim da sa to vydrzat. huci rovnako ako priemerna ps4ka nie slimko ale tie prve verzie a druha revize teraz cisla presne neviem

to video toho pana na youtube tak tomu to fuci riadne to by som teda nechcel... 

 

inak je to fajn konzola ale doteraz som bol zvyknuty na klasicku konzolu myslim tym ze som strcil cd a hral... ale ako vidim teraz si musim v kazdej hre nastavovat hru ako detaily framerate a tak a ja sa tomu absolutne nerozumiem co ktore znamena :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bound (Native 4K@60FPS + MSAA x2 upscaled from MSAAx8 in normal gameplay / in VR mode: rendering to 4K internal screen which is then supersampled to 1080P display in PSVR + new effects like volumetric lights + sharper shadows)
- FIFA 17 (Native 4K@60FPS)
- forma.8 (Native 4K@60FPS + 8xMSAA )
- Futuridium EP Deluxe (Native 4K@60FPS)
- Helldivers (Native 4K@60FPS)
- Hatsune Miku - Project DIVA - X HD (Native 4K)
- Hustle Kings (Native 4K)
- Mantis Burn Racing (Native 4K@60FPS / Native 4K@30FPS for 4 player split-screen)
- NBA 2K17 (Native 4K@60FPS + HDR)
- Neon Chrome (Native 4K@60FPS)
- Ni-Oh (Native 4K@30FPS)
- Pro Evolution Soccer 2017 (Native 4K@60FPS)
- Rez Infinite (Native 4K@60FPS)
- Smite (Native 4K@60FPS)
- The Elder Scrolls Online (Native 4K@30FPS)
- The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Edition (Native 4K@30FPS)
- The Last Of Us Remastered (Native 4K@30FPS with the best shadows + HDR)
- The Witness (Native 4K@30FPS + HDR)
- Thumper (Native 4K@60FPS)
- Viking Squad (Native 4K@60FPS)
- Wheels of Aurelia (Native 4K@60FPS)

List of logical native 4K games, but not official (until devs officially develop the PS4 PRO version of the game: meaning those games may end up in the official list or just stay as regular PS4 games): 


- Trine games (Native 4K@60FPS)? If devs support PS4 PRO. I am assuming this since Trine 2 could run in 4K@30FPS on regular PS4. "The PS4 PRO update may never come", but who knows
- VizionEck (Native 4K@60FPS)? Not officially announced on PS4 PRO yet because the developer Mike Armbrust doesn't have a PS4 Pro devkit yet but "but for a while it was running 4K native on standard PS4"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si domů donesl tedy novou konzoli a ta od té staré je krásně tichá. Sice jsem uvažoval nad tím, zda nepočkat na black friday ... ale když jsem viděl cenu bundle slim verzí atd, tak mě to přešlo :D ... uvidím ještě jak na tom bude konzole v pořádné zátěži, nicméně zatím fakt nádhera oproti té předešlé, která místo PS4 pro byla spíše PS4 jet edition.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Bouner napsal:

Tak jsem si domů donesl tedy novou konzoli a ta od té staré je krásně tichá. Sice jsem uvažoval nad tím, zda nepočkat na black friday ... ale když jsem viděl cenu bundle slim verzí atd, tak mě to přešlo :D ... uvidím ještě jak na tom bude konzole v pořádné zátěži, nicméně zatím fakt nádhera oproti té předešlé, která místo PS4 pro byla spíše PS4 jet edition.

mno ps4 pro ma na krabici JetBlack :D

cize mas tichu konzolu rozumiem spravne ticha konzola ze sa vetrak vobec netoci?alebo ticha ze sa toci ale potichu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám už druhou ps4pro. Obě v zátěži hučí jak blázen. Dost to ruší. Tu druhou už měnit nebudu, tahle aspoň v klidu neduní.  A jak jsem psal výše, záleží na hře. Vše, u čeho se dá zamknout fps na 30, je snesitelný, zhruba na úrovni ps4 (příklad zamčený Tom Raider). Jak to nelze, tak do cca 30ti minut konzole přeřve TV (Aktuálně třeba Watch Dogs 2 nebo Mafia 3). Po lehkých problémech s hlukem u prvních ps4, jsem doufal, že si na tohle Sony dá pozor. Zlamání. Zlatý Xbox One S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tak celkově uchladit 2x takový gpu výkon a cpu +500Mhz navíc v podstatě stějném těle jako normální ps4 je celkem problém. Ale pravda, vysavač místo herního stroje bych také nechtěl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu