Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Jasne. uchladit ten vykon da dost prace. proto s tim mela sony pocitat a zamerit se na to. konzoli mam v tv stolku. ma kolem sebe min 10cm mista a je gumovych podlozkach aby proudil vzduch i pod ni. V pokoji 22st. Prijde mi to dostatecne. jako dat ji do lednice neni reseni. ale jeste to zkusim poladit. 

Ano v U4 to nejde. V poslednim TR to jde v menu hry. kde si vyberes jestli 4K30fps nebo HD30fps a HDvysoky pocet snimku (podle testu 45-60) na HD30fps je ticha. stejne tak u SecondSon v menu hry je 30fps (ticha) a neomezene fps(temer okamzite hluk). Jeste to jdo u Last of Us ale to nemam vyzkousene. Ale lidi na forech pisi. Ze zrovna u tehle hry dost huci. u her jako je Mafia3 a WatchDogs2 kde to nastavit nejde je hluk po chvili. paradoxni je. ze ty WD2 ani na ps4pro chvilkama tech 30fps nejedou. Battlefield 1 taky pry dost huci. ikdyz tady nekdo psal ze u nej ne. tak nevim.

Kdyz se to tak vezme tak zadna soucasna hra ten vykon nevyuziva na plno. max nekdo zbastlil patch co pridal rozliseni nebo odemlk fps. ale hra od zacatku delana na vykon ps4pro neni. otazka zni jak se bude ps4pro chovat v budoucich hrach delanych primo na ni. kdyz i ted ma problemy.

Aby to nevyznelo spatne. jsem rad ze ji mam. playstation je moje hlavni platforma. A mozna pro jsem trochu zklamany ze si sony nedala pozor.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla Digital Foundry ma PS pro prevadzkovu teplotu snimanu termokamerou max. do 40 stupnov, pricom stara sa dostavala az k 70. Pri hrani klasickych neupravenych PS4 hier chladenie nieje absolutne pocut. Ten Infamous jej pri unlocked fps ale dava slusne zabrat ako jedina z hier ktore mam. Zas ta hra ale v akcii vyzera uz ako film.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

To snad ne :(

Pokud je tedy pravda to, co zde mnozí uvádějí - že o konzoli téměř neví ať hrají co hrají, pak to co je na tomto a podobných videích je jednoznačně na reklamaci a nemůže nikdo říct ani popel pokud je prokázáno, že ta konzole umí a může být tichá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mate asi stesti. ja uz mam druhou a nekdo tu psal ze uz patou a vsechny takle rvou. tech pripadu je na forech spousta. A zatim neni jasne jak poznat ktera to dela a ktera ne. spis premyslim ze ji vratim uplne. vezmu penize. Coz jeste stihnu. budu hrat na klasicke ps4 a pockam na nejakou upravenou verzi. privezt si 3ti hlucnou na to uz asi nemam silu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som dnes dostal echo ze v jednom nemenovanom obchode su len tiche konzole tak som bol povodnu vratit a nasledne kupit novu a konzola div sa svetu je ticha:) odskusane na cod infinite warfare v singlu a bf1 single. konzola je tak 30 minut od zapnutia ticha bez hluku. pak se roztoci ventilator povedal by som tak na uroven 1 a tak je to az do konca hrania. ked ma zabiju pripadne som v menu tak sa ventilator na tak asi 30 sekund roztoci tak na asi uroven 3 ( stale slusna hladina (ne)hluku) a pak zase spadne na uroven 1 a tak je az dokym nezomriem

 

rozhodne je tato konzola najtichsia aku som mal . (uz 7ma konzola)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Gratuluji k 7mé konzoli PS4 Pro, nemyslím si, že tento triumf někdo překoná. Sony by měla tuto loajalitu do nějakým způsobem odměňovat, protože co si budeme nalhávat, úplně běžné to určitě není.

Ale teď vážně - mezi konspiračními teoriemi a paranoiou bývá často velmi tenká hranice. Nemám nic protí tvému pocitovému vjemu hluku @Nadzi a ani proti tvému obdivuhodnému rozpoznání úrovně otáček ventilátorů, naopak, tuto schopnost ti závidím. Ale prosím, vyhněme se konspiracím typu, že existuje jedna malá, utajovaná a především snad i samotnou Sony preferovaná prodejna, do které cíleně chodí přímo z fabriky tiché konzole. Ne opravdu ne, něco takového se nevyhrává jako jackpot, neobjednává na zakázku a ani to Sony nedělá záměrně pod záštitou hry "Schválně, jestli si najdeš svoji tichou PS4 PRO". Je to samozřejmě nesmysl, ničím a nijak nepodložený a jediný důvod, který mě napadá proč bych říkal něco takového je ten, že bych kamarádovi, co vlastní prodejnu elektro, chtěl cíleně zvednout obrat v prodeji konzolí.

-Peace-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, tak jsem si dnes stáhl FFXV jp demo a uvidím, jak to bude s hlučností při pro modu ( bohužel u sebe nemám hru, na které otestovat pořádně hlučnost) ... nicméně, horší než ta co jsem vracel to nebude ... ta řvala i v menu chvílema :D .. tahle nejde slyšet vůbec zatím :).

Vau 7 je koukám celkem solidní číslo :D .. já si připadám divně s 2. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to PC, kde se dají grafiky přepastovat, vyměnit větráky, hlučný zdroj, cokoliv....se s tím smiřte nebo konzoli vyměňujte dokola. Osobně toto nechápu, že by měla SONY tak zmršenou výstupní kontrolu, že by jeden kus hlučel a druhý byl tichý? Jako, je pravda...že u standardních chladičů u procesorů do PC bývají větrníky třeba od různých firem a je možné, že jeden je tišší než druhý. Leda toto by snad mohlo být podobné, ale těžko říct...to by se muselo rozbalit deset různých PRO a podívat se, kdo větrák dělal. Nebo kolik pasty a jak dobře byla nanesená pod chladiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CIDE upřimně...poposedni si a zkus porozumět psanému slovu....nikde nepíšu ani nesrovnávám jak je co chlazeno. Jen, že je možné, že jsou různí výrobci větráků a je možné, že každej poskytuje trošku jinou míru hluku....A že do konzole nelze zasahovat a chlazení vylepšit alespoň třeba nanesením pasty či výměnou větráku. Takže znovu.....VŮBEC NEŘEŠÍM JAK JE CO CHLAZENO ČI JAKEJ SYSTÉM JE TAM POUŽITEJ! Kapišto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jednotlivé komponenty pro výrobu outsourcují od různých výrobců, ventilátory nevyjímaje. Takže to, že do jedné série, vyráběné v Číně, příjde elektronka E13, zatímco do LOTu vyráběného třeba v Malajsii příjde elektronka E13 rev01 jiného výrobce, je zcela běžné a normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po skoro 14-ti dnech, kdy jsem poslední víkend hrál poměrně dost, nepociťuju žádný extrémní přehřívání nebo hluk. Moc her jsem tedy nezkoušel, pouze Shadow of Mordor (má patch na PRO) a Neverwinter. U obou her podobná teplota a podobný hluk. Pouze ta mechanika, stejně jak tu někdo psal, tak při tichých scénách nebo nižší hlasitosti je slyšet. Takové lehké cvakání, jakoby ten disk pořád roztáčela a zastavovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu