Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

No...je to bída...vidět to v tomto srovnání prostě příliš není, více než dvakrát takovej výkon a zrovna v této hře, na kterou hodně lidí tady čekalo, že se rozdíl projeví, to prostě vidět není. Opět nezbývá než napsat, že škoda, že se vylepšení omezuje jen na vyšší rozlišení. Asi je to prostě to nejjednodušší, tak to udělají a s ničím dalším se dvakrát nepatlají.

Uvidíme na co přijde digitalfoundry.....to srovnání nahoře není až tak profi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to líbí, větší rozlišení mě uspokojuje, popravdě, mě ten rozdíl 5000 stačí za to, že to tak nehučí a není tak lesklý a nesvítí to nahoru, takže nemusím vršek přelepovat páskou.

Hlavně konečně nemusím hrát za nějakou polo obnaženou couru. Hlavní plus té hry asi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ja jenom furt nechapu, proc nekomu to pro lezi tolik v zaludku. Pokud vam staci klasicka ps4, tak si ji nechte a pro vas preci muze nechat naprosto chladnymi. Neustale resite kde co je nebo neni videt, to nemate nic lepsiho na praci? Opakovane jste sami sebe presvedcili, ze tam zadny rozdil neni, tak vas nic nenuti priplatit a muzete s ledovym klidem zustat u ps4. Uz ty zbytecne debaty, ktere neprinaseji vubec zadny uzitek, prosim ukoncete. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten patch na FF15 je hroznej.takhle jestli to bude u vsech her tak super koupe ta ps4 pro.Este ze scorpio tohle vse zvladne levou zadnou.ps4 pro na only on ps4 hry a zbytek xone scorpio.Sony dobre vedela ze ten shit cpu to vse bude ♥♥♥ stejne ho tam daj.Sony proc??

V 20. 2. 2017 at 14:18, Smartmax napsal:

http://www.eurogamer.cz/articles/2017-02-20-na-ps4-pro-pojede-horizon-ve-vice-fps

Na pročko údajně chystaný patch, se kterým přijdou rozdíly....tak uvidíme...že by 1080p a 60 fps?

Neverim ze to pude 1080/60fps a v grafice jak ma obyc. ps4 ted.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@CiD kdepak flame, možná spíš názorová nestabilita, změna tábora, orientace "kam vítr, tam plášť", pro někoho snad dokonce možná i lhář :D

Každopádně tohle téma s oblibou sleduji a tak si celkem pamatuju pár jedinců, kteří zde nejvíce křičí, všechno vědí, všude byli a všechno zkusili. K příspěvku nad tebou si myslím že postačí, když si vyhledáš všechny od stejného autora v tomto vlákně a žádný další komentář to nepotřebuje. Ostatně zde jeden za všechny (anebo všechny za jednoho?) :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No patch na FF je tragédie o tom žádná ... ono celkově ten engine je totální fail pro konzole ( nemají na to prostě výkon ... ačkoliv na PC ten engine je prý paráda co tvrdí vývojáři). Třeba takovej Nioh je parádně udělaný ( 4 módy ..prostě si dali práci s tím to upravit no). Na ten Horizon jsem zvědavý celkem jak dopadne na PS4 vs pro ( snad to nebude zase klasickej tadá 4k upscale popř supersampling a nic víc).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten koment je napsanej po tom co mne vytocil patch na ps4 pro na ff xv.Hlavne kuli te hre sem koupil Pro a cekal bomba zazitek proti obyc ps4-ale to se netalo a ted zjistuji ze by asi stacila ps4.A proc ne scorpio na multiplatform hry.??Ja nikde ps4 pro nehejtuju ale jenom jeho cpu to za prve pan moderator.a za druhe jakej flame??Napsal jsem snad ze ps4 shit scorpio super ??????kdyz bude scorpio o tolik lepsi jak ps4 pro ve vykonu proc na nem nehrat multi hry??amen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu