Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

PS4 pro je super tam, kde selhává framerate klasické ps4 (např. last guardian....ale ani tam to není stopro). To je momentálně hlavní její benefit....Sem tam se stane, že dostane i smysluplný upgrade či dokonce režim 1080/60...

Za současné ceny klasické ps4 je prostě nejlepší mít kombo nějaké slušné PC (za 15k naprosto bez problému) + klasickou ps4 na exkluzivity....pokud už jsou pro někoho tak nějak důležité.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaké ty exkluzivky jsem hrál, ale že bych si z nich sedl na prdel? V čem jsou to takové pecky? Prošel jsem si konzole, PC a popravdě nevidím rozdíl. Některé jsou dobré, některé horší. Možná jestli to není tím, že třeba oproti PC těch her není tolik. Ono je taky rozdíl koupit hru za 1200,- a nebo si ji stáhnout, ozkoušet a když zaujme koupit origo za půlku.
Já na konzole kupoval origo a v PC mám origo 2/3 , ale vždy si ji nejdřív ozkousim. Chtěl jsem jen říct, že u konzole si těch her člověk asi více váží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Hral jsi vubec nejake exkluzivky Sony? Nemyslim to ofenzivne, ale na ty se PC ani Xbox ani zdaleka nehrabou... mluvim jako majitel vsech tri platforem. S exkluzivkami je Sony, pak dlouho dlouho nic, pak teprve vsichni ostatni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pecky jsou v tom se kazda exklusivka je delana jen ciste pro psko a nemusi ji brzdit slabsi konkurent vime o kterem mluvim. Tim padem muzou vyuzit vse na stopro bez toho aby si rikali ze musi nekde ubrat aby hra vypadala pak stejne i na druhe konzoli.  Hry pak vypadaji graficky o level vyse nez hry na konkurencni platformy a troufnu si rict ze nektere nam muze zavidet i pc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS má exkluzivity pěkné ( ale zase boží určitě ne v hromadě případů). Když už exkluzivita pěkně vypadá, tak je to koridor se spoustou scriptů a nulovou volností/fyzikou popř jinými kompromisy. Navíc každého baví jiný typ her, například uncharted se mi zdá jako kravina ( Někdo to má zase jako goty), ... každý má jiný vkus a bude ho bavit jiná hra. PC má hromadu exkluzivních her, které jsou lepší než konzole a naopak, vše je o preferenci daného jedince. Já jen doufám, že vývojáři začnou s příchodem nového Xboxu začít lépe řešit optimalizaci na PS pro ( Třeba takové FF je tragédie, i když nový patch to prý řeší), je blbé mít hru která jede na pro hůře než na klasické PS4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, které exkluzivky jsou od Sony, ale beru to tak nějak všeobecně. Prošel jsem si pěti konzolema a PC a nikdy jsem jako nerazil buď to či ono. Vždy něco bylo dobré a i špatné. Pro mě třeba osobně bylo velké zklamání přechod z Xboxu360 Slim na PS3 - nevyhovoval mi ovladač, hučící mechanika a divný multiplayer, ač zadarmo. Co se týče třeba Uncharted, docela dobrý, ale exkluzivka? Možná tím, že asi nic předtím podobného na konzoli nebylo. Exkluzivka je pro mě třeba Gran Turismo, to je už taková nostalgie. Ale vše prostě má své pro i proti a ideální je mít dle mého Xko, PS4, Wii i PC jako v USA kdejaký harant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uncharted bylo dobrý, ale že bych z toho nespal, to tedy ne[emoji3]

A nevýhoda PC je dle mého jen cena, to je tak vše a pro někoho možná nastavení detailů hry. Já prodal s nulovou ztrátou PS4, měl jsem první várku V CZ a koupil PC cca za 25t. Samozřejmě pak šel lepší disk, grafika, 2K monitor, paměti a bum a jsme na 50tis[emoji3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bouner napsal:

PS má exkluzivity pěkné ( ale zase boží určitě ne v hromadě případů). Když už exkluzivita pěkně vypadá, tak je to koridor se spoustou scriptů a nulovou volností/fyzikou popř jinými kompromisy. Navíc každého baví jiný typ her, například uncharted se mi zdá jako kravina ( Někdo to má zase jako goty), ... každý má jiný vkus a bude ho bavit jiná hra. PC má hromadu exkluzivních her, které jsou lepší než konzole a naopak, vše je o preferenci daného jedince. Já jen doufám, že vývojáři začnou s příchodem nového Xboxu začít lépe řešit optimalizaci na PS pro ( Třeba takové FF je tragédie, i když nový patch to prý řeší), je blbé mít hru která jede na pro hůře než na klasické PS4.

Když už exkluzivita pěkně vypadá, tak je to koridor se spoustou scriptů a nulovou volností/fyzikou popř jinými kompromisy. To si snad delas srandu ne? Napr. Horizon zero dawn, uncharted, god of war a tlou to tvoje tvrzeni jasne vyvraci. Uncharted kravina? Prosimte co ty hrajes za hry ze mas takove kydy. Xbox scorpio nic nevyresi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

figi, tak uncharted a god of war jsou prostě koridorové hry....to je bez debat

HZD je sice krásná hra, ale jen díky brutální optimalizaci nebo spíš tak trošku díky očůrávání..např. 2d stromy místo 3d v určité vzdálenosti....apod. Je to špatně? Nemyslím...jen to ukazuje, že to prostě vyžaduje úplně jiný přístup...na PC by to bylo všechno vykresleno do detailu...a i s jinými nároky na HW....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to jako uplny koridor nepripada. A kdyz uz to je koridor tak mi to nevadi a rad si zahraju takyto koridor nez open svet kde se dela furt to same. Horizon je vyjimka ta aspon za to stala. Jinak k horiozonu a stromum. Jen to poukazuje na to ze nekteri lide proste vi a umi delat hry. A nekdo vysle do sveta hru kterou pak ani update nezacharni. Kdyby o tom nezacali psat ze jsou ty stromy v urcite vzdalenosti jen ve 2D tak kolik z vas by to napadlo nebo poznalo? Ja nic nepoznal a ani to nekazi zazitek ze hry. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno ja som si kupil ps4 Pro preto pretoze proste nemam na min 2000 eur na ako taky dobry pc plus dalsich 500 eur na schopny monitor plus dalsie periferie ako kvalitne sluchadla mys klavesnicu... poviem uprimne ak by som naro mal tak ps ide do sveta a hrajem len na pc 

 

ano mozete namietat ze kvalitny pc uz ide od 20k ale budme uprimny... kto z vas by chcel hrat hry ako zaklinac horizon nebo uncharted na polovycny detaily?? ja teda nie a ak ano tak to je polovycna hra a clovek z toho nema taky uzitok ako d krasne s plnymi detailqmi na vysoke fps...

 

a hardcire hraci si urcite herny pc nekupi na 4 roky dopredu ale max na rok a kdyz vyjde niva grafika tak tam zase nasypu 700 eur... ps4 pro som wi kupil pretoze dam cd a hrajem to na plne detaily tak ako to zamyslali autori a nie osekanu verziu ...

 

a exkluzivity sa v podstate daju predpokladat vsetky hry ktore nevysli na konzole 

 

spomeniem vsetky strategie , sims, Euro truck simulator2 Train simulator World of Warcraft a mohol by som pokracovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty treba ne ale je hodne lidi co to psko kupuje hlavne kvuli temto hram a pockej az bude tlou 2 lidi si to radi koupi uz jenom kvuli teto hre ktera urcite bude zase topka jednicka mluvila za vse. Prave takoveto hry delaji z psko to cim je. Top top top. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne ja tvoj nazor plne chapem ale treba to brat aj objektivnejsie...

 

ludia si hernu konzolu kupuji na nekolik let a urcite nie len koli jednej exkluzivite a pak ked to prejdu tak to hodia do skrine alebo to predaju...

 

ja som dost sklamany z ps4pro... Ake velke haloo z toho bolo pred uvedenim a teraz... dufam ze xbox scorpio natom nebude podobne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ps2 koupeno protože vyšlo Final Fantasy X

Xbox 360 to bylo Final Fantasy XIII

PS3 Resident Evil 6 a Last of Us

PS4 Bloodborne

PS4 Pro Nioh a Horizin

Na herním PC jsem hrál naposled WoW minulej rok. Konzole vedou:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl klasickou PS4, teď PS4 Pro a jsem celkem zklamaný. Doufal jsem, že hry poběží líp. Pořád jen 30 fps. Ok, kdyby to alespon bylo hratelné, ale Dishonored 2, katastrofa ten input lag, opravdový hovadismus, zkoušel jsem pak demo na pc, potože se mi nechtělo věřit, že to tak autoři udělali schválně, kvůli hratelnosti a jako bych hrál jinou hru. A teďkom demo Prey to samé, skoro nehratelné, kvůli tomu spomalení. Prý se to má do plné hry opravit, ale i tak, sakra co to je? Nechápu na co tu PS4 Pro vydávali? Asi fakt jen kvůli "4k", protože výkon zatím stojí za ♥♥♥.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem nadseny, akorat muj receiver neumi to hdcp 2.2. a propojeni primo do tv je pekne naprd, protoze se mevzdy zapne jiny prehravac napred. I bez 4k by to furt bylo alespon tissi, cely matny a zadna ledka pres cely vrsek a usb vzadu.

 

skoda, ze to neumi dobre plex, ale to neumi ani nvidia shield, ktera na to ma byt primarne

 

S PC bych to vube nesrovnaval, jsem super rad, zejsem se ho zbavil, velmi nepohodln a to i kdyz beru, ze u ps4 musim rucne na tv prepinat ten hdmi vstup, tak oproti pc je to proste nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jako na PC se daji koupit i novinky doax 500kč když ví člověk kde a nebojí se VPN. Od doby co makám tak si hry"nepujčuji";) nemám na to ppřád řešit zda to pojede nebo kdy to kreknou. Chci hrát tak day 1 jak ma PC tak PS4. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu