Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

A následně skončí ve zdejším bazaru...V tom je poněkud rozdíl oproti PC scéně. Takže bych hned neodsuzoval. Ve spoustě případů je navíc pc verze hry mírně řečeno nedodělaná. Další věc je, že nikomu se nechce vydávat dema....viz např. prey....na konzolích vyšlo, na pc se kašle. Dřív byla dema naprosto běžná věc. Ale to jsme off topic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, ze se snazim nehoardit jak jen to jde, tak si davam pozor abych nove hry nehodil za TV, ale prodal, od te doby me hra stoji tak 200 az 300 a to vzdy prodavat hodne pod cenu abych prodal za par hodin, ne dnu.

před 10 hodinami, drak3go napsal:

Někdo si hru na PC nejdříve "půjčí" a pak si ji případně zakoupí, v případě PS4 si hry rostoucí skupina "půjčí" na Amazonu a v životě nezakoupí. Pokrok nezastavíš :D

 

To nechapu jak to myslis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě jsem tušil, co se zde stane. Ozvaly se dva tábory. Objektivní a zarytý PS fans. 

Ano, mám PC za 50t a možná i víc, ale nechapu, co je na tom, že si hru stáhnu, ozkouším a pak kdyžtak zakoupím kvůli multiplayeru či optimalizaci. Kdyby to šlo na PS4 a měli jste výběr, věřím tomu, že to tak bude podobně. Když jsem chodil do školy, pirátil jsem. Co chodim do práce, hru nemám problém si koupit.

Ptal jsem se na konzoli proto, že jsem si myslel, že Pro verze je hodně dobrá kvůli velkému haló, ale bohužel to byla jen bublina a díky brutálnímu fanatismu PS fans moc dobře věděli, že to lidi budou zase kupovat do sbírky. Nemyslím to nijak zle, ale nikdy jsem se nesetkal s věcí, která by měla tolik fanoušků. Možná že většina jede po vzoru amíků, kde konzole kupují jak boty a hry taky, protože u nich konzole má jinou poměrovou hodnotu vůči výplatě jak u nás. Prostě většina lidí si neběží koupit konzoli kvůli jedné hře.

PC žádné exkluzivky nemá, protože těch her je tolik, že není potřeba a hlavně dost mají i CZ. U konzolí těch lepších her moc není, proto tu jedou furt ty stejné názvy dokola.

Nečekal jsem zde velkou objektivitu, ale jsem rád, že pár jedinců s PS4 mají obdobný názor a berou to s nadhledem.

Ano, hry všeobecně jdou nějak do h....u kvůli optimalizaci, ale to jsou asi všechny platformy a celkově to je všeobecně problém naší doby.

Já to vyřešil nákupem ps4 a PC. Graficky moje pc drtí PS4 na plné čáře, ale je to dáno pořizovací cenou. Pokud bych měl PC za 20tis, myslím, že konzole by uz byla asi lepší varianta a celkově je to lepší varianta pro lidi, co chtějí jen vložit disk a hrát.

Takže přeji všem, ať hrají co jim vyhovuje a na čem chtějí a to je vše, přátelé:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS4 PRO vyšlo zejména kvůli dvěma věcem..4k...tedy v jejím případě jen pseudo 4k...a VR. Pokud se podíváme na příplatek proti klasické PS4 (pomíjím standardní cenu, protože co chvíle je teď nějaká akce), tak ten je brutální a pro běžného usera s full hd tv a s chutí si sem tam užít hru.... s minimem přínosu. Pokud se skutečně chystá ps5...imho vyjde nejpozději v roce 2019...šušká se o příštím roce, ale nevím nevím...sony to nikdy nepotvrdí, protože by si zařízlo prodeje pročka. Minimálně bych s upgradem na PROčko počkal na letošní Vánoce, kdy vyjde Scorpio....sony půjde s cenou dolů, bude určitě nějaký bundle s hrou a navíc už bude asi definitivně jasno, jak na pročko koukaj vývojáři. Toť vše.

 

To Pavel12: nesouhlasím s tím, že ps4 má jen pár her, kvůli kterým ho stojí za to mít....je jich celá řada, o tom si PC může samozřejmě nechat jen zdát....Nicméně i na něm jsou hry...zejména multiplayerové, strategie, které jsou v podstatě exkluzivní a kvůli kterým zase nemá smysl ohlížet se na konzoli, protože na ní to nikdy nebude.

 

Tvůj původní dotaz jsi vyřešil....ale imho se to dalo řešit lépe. Bez větší ztráty na grafice.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 minutes ago, Pavel12 said:

 U konzolí těch lepších her moc není, proto tu jedou furt ty stejné názvy dokola.

To si asi nemyslel tak ako si napisal.. Ved prave tie exkluzivky ktore si na nicom inom nezahras su pre mnohych dovod si zaobstarat PSko a hlavne v tomto obdobi vychadza jedna pecka za druhou a vela dalsich na ceste. First party tituly z produkcie Sony maju co sa kvality spracovania, hernej mechaniky, pribehu a hlavne hratelnosti oproti inym platformam daleko navrch. Vsetky multiplatformy si pohodlne zahram aj na PSku, multiplayer navyse bez cheaterov (za cenu PS+)..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Pavel12 napsal:

Tak jmenujte ty pecky, co jdou jedna za druhou a boří celý herní svět:)

Proč to budeme vypisovat....na netu si to můžeš dohledat sám včetně toho, jaké staré hry dostaly upgrade na ps4 pro. To jsi měl zkoumat předně. Měl jsi specifický dotaz, který se původně exkluzivních her vůbec netýkal. Vyřešil jsi jej podle mne blbě (nvidia shield by posloužil mnohem líp..ale to tu řešit nebudu), protože pokud lpíš na grafice, klasická ps4 není pro tebe (zjevně nejsi fanoušek exkluzivních her od sony) a pokud máš PC za více než 50k, není pro tebe ani ps4 PRO. To bylo jasné hned od začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla jen reakce na předhazování exkluzivních her. Když se na to zeptám, tak si to mám zjistit, nejspíš z důvodu, že to samozřejmě hledat nebudu. Ten Shield ani nevím co to je, mrknu na to. Já to vyřešil ke spokojenosti, pojedou na tom nakonec jen Lego hry a tyhle srandahry, tam Pro smysl nemělo. Jinak jsem zvedav na tu PS5 a pevně doufám, že grafika už pojede stabilně a kvalitně na 2K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Smartmax napsal:

PS4 PRO vyšlo zejména kvůli dvěma věcem..4k...tedy v jejím případě jen pseudo 4k...a VR. Pokud se podíváme na příplatek proti klasické PS4 (pomíjím standardní cenu, protože co chvíle je teď nějaká akce), tak ten je brutální a pro běžného usera s full hd tv a s chutí si sem tam užít hru.... s minimem přínosu. Pokud se skutečně chystá ps5...imho vyjde nejpozději v roce 2019...šušká se o příštím roce, ale nevím nevím...sony to nikdy nepotvrdí, protože by si zařízlo prodeje pročka. Minimálně bych s upgradem na PROčko počkal na letošní Vánoce, kdy vyjde Scorpio....sony půjde s cenou dolů, bude určitě nějaký bundle s hrou a navíc už bude asi definitivně jasno, jak na pročko koukaj vývojáři. Toť vše.

Tady bych se pozastavil nad tím druhým důvodem, a to VR. Jaký je důvod pořízení PS4 Pro místo PS4 z hlediska PS VR, když to funguje na obou verzích, na obou verzích konzole, přestože PS4 Pro by měla mít výkonu dost, musím k PS4 připojovat ještě nějakou další krabičku, která navíc neumí HDR, a u PS4 Pro tedy musím provádět nějaká harakiri s kabely?

Čekal bych tedy nějakou novou verzi PS VR pro novou konzoly, která bude bez té přídavné krabičky, přinejhorším s jinou krabičkou podporující HDR, ale nic takového pokud vím neexistuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, to jsem se toho dověděl.

Než položím otázku, samozřejmě použiji vyhledávání. To mi ale uspokojivou odpověď nedalo, proto jsem se dovolil zeptat.

OK, jdu pročítat 40 stránek příspěvků, snad se dozvím víc.

edit Martinoslav: Zcela jiste se dozvis odpoved na svou otazku. Nezlob se, ale nejde stale dokola odpovidat na to same.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, PetrM74 napsal:

Tady bych se pozastavil nad tím druhým důvodem, a to VR. Jaký je důvod pořízení PS4 Pro místo PS4 z hlediska PS VR, když to funguje na obou verzích, na obou verzích konzole, přestože PS4 Pro by měla mít výkonu dost, musím k PS4 připojovat ještě nějakou další krabičku, která navíc neumí HDR, a u PS4 Pro tedy musím provádět nějaká harakiri s kabely?

Čekal bych tedy nějakou novou verzi PS VR pro novou konzoly, která bude bez té přídavné krabičky, přinejhorším s jinou krabičkou podporující HDR, ale nic takového pokud vím neexistuje.

Krabička má specifický kus HW, starající se o specifické VR věci, bez zásahu do SW/HW hry/konzole. Pro výrobce levnější, než to řešit různě. Nicméně dotaz je dost zmatečně položený.

PS4 Pro mám kvůli PSVR a jsem za to rád. Tam je rozdíl ve výkonu hodně znát protože řada her na normálu jede s dost ošuntěnou grafikou. Určitě bych si to užíval i s tou ošizenou grafikou, ale u VR by mně určitě prudil brouček v hlavě, že to může být lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možná se mi to nepovedlo napsat úplně srozumitelně, nicméně jsi pochopil. :wink:

Prostě jsem asi podlehl nějakému marketingovému mámení, a čekal jsem, že s novou konzolí bude to VR trochu jednodušší a uživatelsky přívětivější, protože to, jak to funguje nyní, alespoň co jsem nastudoval, je dost peklo. Přídavná krabička, mraky kabelů, včetně toho k brýlím, nutnost přepojování, prostě nic pro BFU, tedy ani pro mě. :dry:

Takže si asi počkám na nějakou další generaci, kde bude stačit koupit brýle, bezdrátové, nasadit, a zapnout konzoly. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu