Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Dnes jsem se byl kouknout v ew na tyto TV. Co si o nic myslíte v porovnání s těma co jste mi tu doporučovali? Děkuji.

https://www.alza.cz/65-panasonic-tx-65ex780e-d4761488.htm?o=1

https://www.alza.cz/65-lg-65uj701v-d4798795.htm?o=1

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to su uz tazke dotazy, idealne si zajdi do shopu a porovnaj, co viac sedi tvojmu oku;) oba su to va, 120hz a edge led. Panasonic ma vraj od vyroby perfektne nastavene barvy, ale ma lesklejsi display. Hdr maju oba skor len na papieri. Idealne fakt zajdi do shopu, skus rozne druhy signalu...

 

ten prehnuty ma funkcne hdr a direct led a asi najlepsi zvuk z tych tv, a navic ma myslim display qled ako qckove samsungy, proto sem ho navrhl:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Vibo napsal:

Tak, nakonec jsem neodolal a objednal Sony KD-55XE9305 z Elektroworldu, s tou slevou do neděle mě vyšla na 33 622 Kč což je pěkná cena si myslím. Akorát už není skladem, tak jsem zvědav kdy se jí dočkám. S PS4 Pro budou tvořit krásný pár :) 

Tak si udelal moc dobře taky mam tu samou k ps pro a xbox one x. Obraz paradni. To Hdr je tam luxusni. Jen si pak uprav nastavenim podle stranky rtings.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Moderators

Tak po něco málo více než měsíci užívání a testování nové OLED SONY KD-65A1 musím říct, že je prostě - fantastická. Design, obraz, funkce, ovládání, to vše je téměř dokonale sladěno a výsledkem je zážitek, který prostě uchvátí. Nezáleží přitom na tom, jestli pustíte zdroj signálu hru z konzole anebo film ve 4K. Podání barev, podání černé, jas, kontrast - zatím nemohu technilogii OLED absolutně nic vytknout a naživo ten obraz prostě každého uchvátí. Retence obrazu - nepozoruji a není v tomto směru nic, čím bych se musel momentálně znepokojovat. Co ve mě ale vzbudilo asi největší "wow" efekt, myšleno ve smyslu, že jsem od toho neočekával nic extra a neskutečně mě to překvapilo, je zvuk. Zvuk, který u této TV vychází přímo z obrazovky dokázali v Sony vymyslet, odladit a uvést v praxi takovým způsobem, že mě to vážně usadilo do sedačky. Že jde o takový malý zázrak jsem četl už předem v různých recenzích a testech a říkal jsem si "No jo, pro její tenký design se jim tam nikam nevešly reproduktory a tak přišli s takovým pseudo řešením", ale ne, vážně ne. Ještě jsem snad neslyšel takto kvalitně a dynamicky reprodukovat zvuk ze žádné TV s integrovanými reproduktory a při poslechu stále koukáte a hledáte, odkud že ten zvuk vlastně vychází. K umocnění dokonalého zvuku a navození atmosféry kina za použití Sony 7.1 soundbaru jsem tak vytvořil prakticky dokonalý pár, který díky jednotnému interface vzájemně perfektně spolupracuje a komunikuje a lze k tomu využít i jeden společný ovladač.

Na sledovací vzdálenost přibližně 2,5m je úhlopříčka 65" skvělou volbou.

Za mě hodnotím 10/10 a rozhodně ji mohu jen doporučit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Na TV od Sony je v poslednich dvou letech jen chvala, nastupujici modely si take ziskavaji velkou pozornost, jen teda uprimne davat za 65” uhlopricku temer 90 tisic neni, z meho pohledu, rozumna investice a nikdy bych si ji pred sebou zrejme neobhajil. Kazdopadne jen kvuli mne ty televize nevyrabeji, takze peace :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Martinoslav napsal:

Na TV od Sony je v poslednich dvou letech jen chvala, nastupujici modely si take ziskavaji velkou pozornost, jen teda uprimne davat za 65” uhlopricku temer 90 tisic neni, z meho pohledu, rozumna investice a nikdy bych si ji pred sebou zrejme neobhajil. Kazdopadne jen kvuli mne ty televize nevyrabeji, takze peace :D

No ja slysel i pomerne negativni reklamu konkretne na model Z9D...nutno dodat ze ta není OLED ale LED...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu