Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Karel Kobliha

Televize pro Playstation 4 PRO

Recommended Posts

Taky jsem ji viděl u kámoše a z toho obrazu mi spadla čelist. Sice mám Pročko, ale s 4K televizí počkám až na novou konzolovou generaci, přece jen aktuálně moc "true 4K" her moc není a ceny budou příští rok (nebo kdy nová generace dorazí) zase o něco přívětivější.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Xf9005 je super ..... v mnohém lepší než oled...lepší pohyb, lepší koule v hdr ... zas z těch oledů nedělejte modlu ;)

Nu8002 frčí zase   55" za 19300  ,  65" nemá moc cenu za 30k, protože QE65Q6FN se dá za 31500,-   a 75" za 41700,- (CZ distribuce pochopitelně, žádná maďarská šedivka :) )

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zvažuju k PS4 Pro ten Samsung NU8002, ta cena 20k je lákavá. Ted mám ve svojí herně UHD Samsung 6072 (kupovaný listopad 2016). Problém mám v úhlopříčce. Nyní mám 50 a přijde mi velikostně akorát, jenže ta 8002 v 49 uhlopříčce je jen 50Hz a 100Hz je až od 55. Mám ale obavu že ten rozdíl 13cm už bude hodně, koukám na to tak ze 2-2,5metru, tedy dost zblízka. Co myslíte je ten rozdíl 50Hz a 100Hz tak podstatný? A ocením vůbec rozdíl v kvalitě obrazu mezi 6 a 8 řadou?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Muj nazor: Pokud tu televizi menit vylozene nepotrebujes, tak se na to vyprdni :) Je to zbytecny, telku vymen az doslouzi, bud fyzicky nebo moralne. Je podle me zbytecne menit televizi za stejne velkou, kdyz uz, tak vezmi vetsi. 65” je minimum, o jakem se da momemtalne uvazovat. Cim vetsi, tim lepsi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No stávající by šla do obýváku, kde máme cca 9 let nechytrou starou plazmu (ne a ne kleknout) a žena už remcá, že na není nejde net atd... Tak bych  využil příležitosti a do herny si vzal něco lepšího. Jasně nutný to není,  jen jak jsem četl ty ódy na 8002 tak mě to láká.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je to o zvyku a jestli Android v TV vyuzijes.

Kdo ti rozmlouval android v TV, prodavač?Tak asi tomu prd rozumí bebo má větší marži ze Samsungu :D

Já mam 55XE9005 a super, obraz vynikající a android jede v pohodě bez problémů.

Android v TV v kombinací s KODI skvělá věc, jakykoliv film si pustíš online :cool:

Teď vyšla aktualizace na Andoid 8 Oreo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Android v TV se neseká, je to hloupost, jediný problém je s občasným samovolným restartem TV a to dělá HbbTv a výhradně to dělá HbbTv od Primy, na ČT Nova atd v pohodě, ale už se mi nerestartovala dlouho a to mám HbbTv zapnuté a povolené, je možné že Prima něco opravila.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Záleží na vkusu každého soudruha, chceš Samsung kup Samsung, chceš Sony s Androidem kup Sony.

Jako 15t je velký rozdíl to jo no.

Já ji kupoval v akci za 30t + kamera za 6t zdarma a tu jsem prodal, takže ve finále za 25t telka :cool:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu