Jump to content

steelbooky - rady, tipy, pokec


Recommended Posts

Zdarec, myslím, že tohle téma by tu mohlo zůstat, navíc bych ho chtěl otevřít otázkou. Došel mi ten černej steel Uncharted se zlatou mapou, samozřejmě na sračky ( už třetí edice tenhle týden.. :/ ) 2 steely v jedné bublinkové folii, čekám, že reklamace na poště opět neprojde a ani už nemám sílu tam další den šaškovat a prodejce od toho opět dal ruky pryč, moje otázečka je ale jiná. Nevíte někdo, nedá se ten plech vysadit..? Ta plastová vnitřní část je na vyhození ale myslím, že plech by šel narovnat s trochou trpělivosti, že bych vytáhl ten plast z nějakýho šmejd steelu a pak na něj nasadil plech z Unch, díky za odpověď, radu, atd..

Link to comment
Share on other sites

Taky mám zkušenost,ale když ti to jde přes půl světa,ikdyž to bylo od amíka super odolně zabalené,tak prostě na to někde po cestě hodili něco hodně těžkého,a bylo vystaráno.:blink:

Tak jsem uvažoval ten plast vytáhnout,ale zavrhl jsem to. Trochu jsem to zevnitř porovnal,a tím to zkončilo. :biggrin: Ale bolí to. :blink::biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Moderators
V 7. 4. 2017 at 12:37, sběratel napsal:

Tak jsem sundal  všechen plech z plastové kostry a naštěstí je steel nepoškozen.. vyberu nějakej šmejd, třeba co mám 2x a plasty vyměním :) Bál jsem se teda, že to půjde hůř.

To mluvíš o jiném steelu, než o tm U4 co jsi sem dal fotky? Protože tam jsou evidentně plechy na šrot.

Jinak si neumím představit, že by při takto poničeném steelbooku nebylo viditelně poznat už na balíku, že bude poškozen. Ten balík musel být rozsekaný úplně stejně a na to je jednoduché řešení - rozbalit před pošťákem při převzetí a rovnou sepsat reklamaci, anebo balík nepřejímat. A pokud přeci jen balík nebyl poškozen a uvnitř byl steelbook takhle na šrot, pak to znamená jediné - už to v tomto stavu poslal prodejce.

Link to comment
Share on other sites

přesně o tom, taky jsem si to myslel, plech jsem ale vyklepnul, vyměnil střed a steel vypadá jak kdyby zrovna vylezl z fabriky :)

naneštěstí reklamace nešla vyřešit na místě, protože balík vypadal naprosto nepoškozen, jak jsem psal byla to bublinková folie, na sobě byly 2 steely, někdo to zmáčnul a nebo na to pustil balík a vrchní steel promáčkl tenhle, naštěstí se po nějaké době dohadování šlo domluvit s prodejcem na náhradě, každopádně to nechápu, je to už čtvrtej balík co mi za posledního čtvrt roku došel s obsahem na sračky a to se v 99%ech případů domlouvám s prodejci na důkladném zabalení a jsem schopný si i připlatit a zvlášť když se jedná o něco dražší to dokáže pak člověka pěkně na*rat -_- díky bohu za hrac123. Xone sběratelka Witcher 3 přišla zabalená líp než z většiny obchodů, aspoň, že tak. Druhej poničenej kus bych už doma asi nechtěl :D  i když za ten první může pes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 4 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy