Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kingdom Come Deliverance


Recommended Posts

Ukradeno z FB - backerská edice. Zde je jasně vidět původně slíbený digibook, ale zase neobsahuje figurku... na druhou stranu ji bylo možné získat za cca 2000 Kč. Někteří backeři jsou spokojení, jiní nadávají, že dostali něco horšího než je i ta česká od Comgadu. 

FB_IMG_1518282334891.jpg

FB_IMG_1518282339573.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 2. 2018 at 20:08, sběratel napsal:

Taky už mi z game.co.uk nejde vzít :( Nevíte kde vzít..?

Hele mě nešla objednat v pátek, ale v sobotu mi normálně objednat šla. Samozřejmě čekám email o zrušení objednávky, tak budu informovat, jestli se zadaří. Ta česká edice sběratelky je pěknej shit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sběratel: podařilo se mi včera na game.co.uk objednat za 1900 vč. pošty sběratelku, tak na co mít tu hnusnou cz edici, jelikož po ní byla poptávka a xzone poslal, rád udělám radost někomu, na koho se nedostalo. Nevidím v tom žádný problém, edici mám už udanou a kdyby ne, tak se kuli pár zákazníkům co si nevezmou objednávku xzone nepo... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 15 hodinami, Maram45 napsal:

Česká je ta, co nemá steelbook a stála 2799 

A je to teda ta z prvního příspěvku, spodní obrázek? Není někde vypsaný soupis jejího obsahu? Zmátlo mě navíc to s tím digipakem, takže nevím, co ta edice nakonec má.

před 15 hodinami, sběratel napsal:

a odkud prosímtě..?

Stále ji mají na Amazonu za 89,17€ vč. dopravy do ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dračisko, obsah CZ verze: Cínová figurka 12 cm, sada 6 hračích kostek, replika groše z mosazi, tričko ve velikosti L, obustranný plakát, artbook ve slabé vazbě, hra dle platformy (digipack pouze u PC verze), soundtrack na cd. Pořizovací cena 2799,-

Zahraniční verze: soška 15 cm z polyresinu, artbook - hardcover, steelbook, soundtrack na cd, plátěná mapa, hra dle platformy. Pořizovací cena 65 liber na game, s poštou nějakých 1900,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Hm, takže to máme v CZ verzi menší figurku z "horšího" materiálu, slabší artbook, obyčejný papírový plakát oprotí plátěné mapě, absence steelbooku, navíc kostky, groš a tričko a cenově o 900 peněz víc, než za celosvětovou CE.

Nevím proč, ale stále mám dojem, že se někdo zase snažil z čechů vytřískat víc za pocitově slabší obsah :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu