Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Jsem jediný komu to celé přijde přepálený ? Za cenu 2.7oo,- dostanu Hru ve steelbooku a pár digitálních bonusů ?! Ten kdo bude chtít i sběratelský box (který neobsahuje hru),
zaplatí nějakých 5.4oo,- ?! Rockstar si je tak jistej,že ty peníze mu lidi daji,že mám sto chutí jim nedát ani korunu ...

Např. God of War Limited Edition stála 2.ooo,- kč. Spiderman Limited Edition který dorazí v září 1.9oo,- kč.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to šel teď den poté večer znova "vočuchat" a co čert nechtěl,na těch našich hlavních shopech je rozebráno ... Dokonce i ten bundle od JRC za 5.4oo,- kč je fuč,už se nedá koupit,tak to je vážně haluz. Zdá se,že i slavnej Xzone má rozebráno.
Tak to sem nečekal ... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, no, trošku jsem zklamanej s těma misema do sběratelky, to mi přijde fakt smutný... chápu všechny bonusy, skiny, ale mise... to nepochopím asi nikdy, chceš hru desetileti? tak si kup plnou za randál a nebo očesanou za normální cenu... tohle podle mě nemá rockstar zapotřebí, no nic, bazar nezklame...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Úplně vidím edice sběratelky GTA6. Digi verze 2100,- krabickovka 2400,- krabicovka s nice obalem 2800,- a sběratelka která bude obsahovat kód digi verze a písek z pláže los santos 6900,- limitovaná na 200 ks celosvětově.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Poslední hra kterou jsem si koupil novou byla nějaká věc ještě na PS3. Jinak beru vše jeté tady z fóra. Nelíbí se mi moc ani plné ceny her na PS4, ale oproti některým cenám sběratelek, když pak vidím cenu vs její obsah/kvalitu obsahu, se i těch 1,6K, za novou hru zdá, jako top kauf za pár šilinků.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu