Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Myslíte, že tomu naroste cena? Jako všude je kolem toho haló, protože nejsou, ale proč mám takový pocit, že nakonec skončí jako God of War, který byl sice super úspěšný, ale cena sběratelky se spíše drží na, nebo těsně pod hranicí jako při vydání. A to ji i tak raději mnoho lidí prodává i za 2k, aby se rychle prodala. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sběratelku GoW prodávaly skoro všechny ešopy, kdežto na sběratelku spajdrmena má exkluzivitu židjrc, takže ji v jiném šopu nekoupíš, pokud nepůjde o šedý dovoz z ciziny za krutý peníz. Takže osobně si myslím, že pokud se někde náhodou neobjeví kakamilem zmiňovaná loď sběratelek, tak cena poroste pěkně nahoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 8. 2018 at 15:59, Maram45 napsal:

Myslíte, že tomu naroste cena? Jako všude je kolem toho haló, protože nejsou, ale proč mám takový pocit, že nakonec skončí jako God of War, který byl sice super úspěšný, ale cena sběratelky se spíše drží na, nebo těsně pod hranicí jako při vydání. A to ji i tak raději mnoho lidí prodává i za 2k, aby se rychle prodala. 

Cena poroste u GOW, ale né teď chvíli po vydání. V příštím roce už budou i ty poslední kousky z eshopu vyprodané a zase se bude židit tahle edice od 5000 výše.

U dobrého souseda Spider-mana dle dostupných informací je kusů opravdu málo (Pokud se u Gdaňsku nevynoří záhadná obří dopravní loď s plnými kontejnery sběratelek, která to omylem vzala po horem a na pár měsíců se ztratila :D), takže cena jistojistě poroste. Krom JRC typuji, že se objeví pár šedivek na Herním světě za nekřesťanské peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle  vidím tam tu kompilaci různých záporáků, ale nějak nevidím spoiler. Podle mě je to skutečné, upřímně se mi to docela i líbí, ale žádný extra zázrak. Na druhou stranu vypadá podstavec až podivně mnohem lépe než Spidey samotný, který vypadá až moc gumově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z figurky jsem pěkně zklamaný :-(, mohla být větší a propracovanější. GOW zůstává nepřekonán, z letošních sběratelek, které jsem pořídil. Achjo :-( :-( :-(, nebýt to taková limitace, tak tu edici ani neberu, ale což...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu