Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sekiro:shadow die twice CE


Recommended Posts

Vypada to, ze na game.co.uk uz je oboji vyprodany. Ale asi 5x jsem tak zkousel objednat CE (Bloodborne, Skyrim atd.) a vzdycky mi tu objednavku zrusili v den kdy ta hra vysla s duvodem, ze baliky nad 1kg do zahranici neposilaji.

Kazdopadne ted jsem koukal do zakaznickce sekce v Xzone a objednavka Sekira CE tam porad je a nebyla zrusena. Mate to taky tak?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Včera jsem se dotázal na Alze jak to vypada s kusama CE pro Sekiro, zda jich bude dost a odpoved zeleneho Alzaka: Sekiro CE neplanujeme zavest do sortimentu. tak nevim, co ta moje objednavka:)) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cituje necituje nezájem. A ne není to božské X je to senomet minimálně zde já fóru :D já neponechal nic náhodě objednal jsem jak v jrc ta u zmerdzonu a u zmerdzonu jsem měl i senomet edici myslím, holt jsi to měl objednat na všechny platformy co mas doma 🙂 ale neboj zase jsem nestihl days gone CE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Senomet - fat verze, Božské S -esko, Božské X -xko.

Nadstroj - ps4 fat, podstroj - slimejš, podstroj pro - pročko.

Ano, jak píše Mandy, 26.3. zajdeš do židojrc, vytvoříš předůůůbjednávku a pokud si člověk jako jutuber Rotanal tak na tebe vyjde jeden ks Days Gone sběratelky.

Já mám objednáno ze supergameru, ale nemám nikde potvrzené, že se na mě dostane.

U Sekira jsem objednal u 3 obchodů a rovnou 30.8., prostě pešek no. Celého Sekira nakonec bojkotuji, protože ty předůůbjednávkové an alní korále mi za to nestujijů.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu