Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

Tak sem si dnes chtěl zahrát na hodného kamaráda a přebíral PS5 v datartu, kterou jsem chtěl přenechat kamarádce, které po několikáte zrušili či prodloužili termín dodání.

PS5, kterou jsem vyzvedl měla krásně přelepené pečetě, takže vratka či prodavači na prodejně do toho koukali. Vyfotil sem balení a poslal fotku pečetí a milá kámoška se začla už kroutit, že to nebude chtít.

Konzoli sem hned donesl zpět do prodejny a ochotně si jí odemě koupil prodavač...

Cítím pojeb, stopro do toho koukali, aby nejakej nespokojenej zákazník zboží nechtěl a mohli si je nechat pro sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vás ,

1)Potreboval bych poradit externího disku pro PS5 řeším zda má cenu jít do drahého ač velmi rychlého disku https://pevne-disky.heureka.cz/a-data-se900g-1tb-ase900g-1tu32g2/

a nebo něco pomalejšího ale zase s 2T prostoru.

New PS5 podporuje Zařízení USB 3.2 Gen2x2 jsou podporována, ale pouze v režimu single-lane USB3.2 x1 (10 Gb/s).

Otazka zní načte se ta hra jen trochu rychleji ??nebo se muze stat ze se obcas sekne?Jestli se jen nacte rychleji tak je asi lepsi zvolit pomalejsi ssd a mit vesi kapacitu.

2) co znamena ten sigle-lane. kde se to uplatni .Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptám se blbě na tu novou chystanou verzi Ghost of Tsushima , ja myslel ze byl update už předčasem na verzi PS5 tj. 4K a podobně. Kromě nove mapy (Ostrova) by to mělo být stejne ne? Nebo se pletu, má to cenu kupovat když už verzi PS4 mám dohranou na PS5???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, opět menší dotaz. Chtěl bych se zeptat, jak se co nejjednodušeji a nejlevněji dostat k ulimate verzi spidermana na ucte, abych ho mohl potom poslat dál. Mě napadá toto: pořídit si digi verzi ps4 Miles Morales, zdarma update na PS5 a potom dokoupit na ultimate verzi za cca 500 kc, abych mel i prvni dil v remastrovane verzi. Je to reálné, nebo to jde jen z verze PS5 miles morales na tu ultimate verzi. a taky jestli to porad stoji "jen" cca 500 kc. Diky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky ale samostatne to prave mam pocit nejde.

Edit: Tak tohodle jsem si predtim na store nevsimnul: *Marvel’s Spider-Man Remastered pro konzoli PS5 je k dispozici jako součást edice Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition nebo za poplatek 520 Kc při zakoupení Marvel’s Spider-Man Miles Morales Standard Edition. Vlastníci Standard Edition na PS4 budou muset provést upgrade (bezplatný) na verzi pro PS5. K upgradu Standard Edition pro konzoli PS4 na disku na digitální verzi pro konzoli PS5 budeš potřebovat konzoli PS5 s optickou mechanikou.

 

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak překvapila Alza, po bezmála pů roce v pátek zpráva, že je konzole připravená k výdeji. Konzoli jsem přenechal kamarádce, takže aspoň sem za láhev dobrého rumu udělal někomu radost.

Nicméně CZC, dne 25.6. mi volala jakási operátorka, jestli mám stále zájem a že ať počítám s dodávkou kolem poloviny července. Potvrdil se a čekal. Konzoli sem přislíbil kamarádoj...Utekly 3 týdny, psal sem do CZC několik emailů a obchod semnou vůbec nekomunikuje :-)... Kdyby napsali, že jim konzole nevyšly nebo že čekají stále na dodávku, ale oni raději mlčí :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U CZC sem měl objednávku taky. Někdy v únoru jsem jim psal, byla to středa. Jestli mi můžou říct, zda konzoli pošlou do konce měsíce, abych mohl alespoň s něčím počítat. Odpověděla mi nějaká ženská, že mi vůbec není schopná říct, kdy mi konzoli pošlou. Že únor není u mě pravděpodobný a že ať počítám s březnem, možná dubnem. V pátek mi přišel mail, že mi odeslali objednávku. Přijde mi, že tam absolutně neví levá ruka, co dělá pravá 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na třetí email sem dostal odpověď, že konzoli posílají na prodejnu a bude zítra k vyzvednutí...Takže kdybych to neurgoval a nepřipomněl se, tak se na mě vy se rou :D...Jako bonus mi nabídli předražené hry ve slěvě či druhý dualsense ve slevě s cenou hodnou židjrc :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu