Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

Jdi do toho. Já vyměnil NIDEC verzi za Delta verzi větráku a sem spoko. Ještě se mi do rukou dostala NMB verze větráku, sice byla nejtišší než delta, ale zase jí pískaly cívky, tak sem zůstal u  Delty z května dovážky Planeo elektra :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Vrátim sa k tomu sekaniu pri prehrávaní bluray. Ono to neseká. Film je rozdelený do niekoľkých kapitol. Počas prehrávania iba bluray ,keď prechádza medzi tými kapitolami, tak mi vyskočí take oznámenie ,že prechádza na dalšiu kapitolu na sekundu sekne  a ide film ďalej. Mám zle niečo nastavené alebo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc práce s tím druhým účtem [emoji3] .. a jak říkáš no, dát 6k za to že můžu mít v PSku stažených místo 7 her 14 ... stejně jich tolik najednou hraje málo kdo.
Rozdiel je ich aktívne hrať a mať ich rozohranych [emoji28] cez 30 hier by sa určite našlo [emoji1]
Stačí posvitit baterkou z boku a krásně vidíš typ ventilátoru. Nidec, ten fakt nechceš, sem pska slyšel až na gauči i při zapnuté hře. Delta a nmb jsou tichoucke.
maxresdefault-1.thumb.jpg.93d5c1682c26bd6652bbe9286f35ab62.jpg
Podľa čoho zistím aký je to typ ventilátora?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teraz sa budú predávať PS5 pod cenu od priekupnikov [emoji28]

Sony dúfa, že dokáže pokryť vysoký dopyt, a preto má v pláne dodať 14,8 milióna konzol do konca tohto fiškálneho roka. Inými slovami by to malo znamenať, že má dostatočný počet komponentov na výrobu žiadaných PlayStation 5.6d1c4f24d02e3c88d6822338dbaa8310.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu