Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

  • Junior Moderators

@citron68 je to jedno jaký. 

Tady ten má logo playstation tak mapříklad:

https://www.alza.cz/seagate-ps4-game-drive-2tb-cerny-d5686696.htm

akorát hry pro ps5 nejdou hrát z externího disku. Jenom ps4 hry, které hraješ na ps5 v režimu kompatibility jdou hrát z exterňáku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, mirai_trunks napsal:

diky za odpoved. tak to jsem pochopil dobre. Me slo prave o hry na playstation 5. Tak mmt neexistuje zadna moznost jak to udelat?? Nekde jsem se docetl ze vysla v dubnu aktualizace ktera by to mela umoznit i hrat hry na ps5 ale moc tomu nerozumim

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pujde dát interní rozšiřující disk ssd M2, akorát tam počítej ceny cca 5000 za 1TB. Musíme počkat na další update ps5 , kde to povolí.

Aktuelne jde hry z Ps5 pouze presunout na externi disk, kdyz chces hrat musis to nakopirovat z5 na interni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se pár her dost líbilo. Kupříkladu Ghostwyre vypadá parádně, GOW je srdcovka, Spídermore 2 potěšil, ale co nepotěšilo jsou chybějící data vydání. Takhle to vypadá, že příští rok bude krom pár her zase pořádné sucho.

Co mě vyloženě zklamalo je Deathloop neboli Lupínek, u kterého pořád nevím co to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Martinoslav napsal:

Coz o to, ale kdyby tam byly aspon nejaky kulervouci zmeny… z traileru neni poznat, ze by se to proti ps4 nejak lisilo 🤔🤔

Když si to pauzneš přesně v 0:45 tak si všimneš že lísteček vlevo dole u kamení má přesně o 5% vyšší rozlišení .. podle mě za 50€ adekvátní upgrade :D .

Jinak Čínskej Nier vypadá fajně oproti minulé ukázce, to samé Forsaken a Ghostwire.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 9. 2021 at 8:46, Frosby napsal:

PS5 s mechanikou SKLADOM !

RÝCHLO OBJEDNÁVAJTE !!! 

 

https://mamut.cz/herni-konzole

 

 

Screenshot_20210916-084208.jpg

Objednal jsem z toho eshopu PS5 s druhým ovladačem za 15,5k... Platbu požadovali předem, tak doufám že to dorazí v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu