Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

@Bounera Martinoslav za týden bude prodávat za bazoši za 19 999,- :D :D

Jinak mě došla poslední objednávka a jelikož semnou scalpeři taky vyběhli s cenou limitky Halo konzole, tak sem si poprvé v životě zascalpoval a dorovnal si ztrátu na limitce. Sice sem si vyslechl milijon a dva tisice nadávek na fb, ale stálo to za to :D. Celý rok sem poctivě přenechával objednávky kamarádům nebo jim je dokonce vyzvedl a posílal a jak se říká, že každý dobrý skutek je po zásluze potrestán, tak se tak stalo a mě ve výsledku nikdo nepomohl, když sem potřeboval konzoli já. Tímto se neobhajuju, ale byl to zajímavej zážitek vyzvednout konzolu a dostat za ňu víc :D . A díky této zkušenosti jsem zjistil, že jsou Kamarádi a "kamarádi", bo nabídnout kamošoj vyzvednutí konzole a dostat vyhubováno, že si pro ní jako musí zajet 20 km daleko do EW a ještě za ňu vypláznout 13,5 tis. je prostě drzost....ale dětem k Vánocům by udělala obrovskou radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Martinoslavvšak si jen dělám legraci :D.

Ale jak píše miráj...kde objednávali, bo rok je pit chovina čekat. Všechny objednávky jsem měl vyřízené nejdéle do půl roku a to mě rukou prošlo asi 8 PS5, pro kamarády. Nejdelší objednávka trvala opúravdu nejdele 6 měsíců a nejkratší 1 měsíc...

Neskončilo to u kamaráda a švagra spíš jen zbožným přáním si PS5 objednat? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Electroworldu vyběhla možnost objednání. Ze zkušenosti, když objednáte tak za měsíc máte konzoli doma. Tak pokud tu je fakt někdo, na koho se ani za ten rok nedostalo, doporučuji neotálet a objednat v EW. Objednáno 14.10 a minulý týden dodávka na prodejnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj, jsem tu nový, koupil jsem PS5 synovi k vánocům. Pročetl jsem vlákno, ale nikde není aktuální odpověď na to, zda jde v ČR pořídit nějaké předplatné, jako má Xbox. Chtěl bych mu v prvních měsících postahovat co by chtěl, aby si to vyzkoušel, a až potom nějaké hry třeba koupit. Existuje něco takového? Je mi 40 a PS jsem nikdy neměl, potřeboval bych, aby až to pod stromkem rozbalí, mohl si hned něco zahrát (fotbal, hokej, auta). Předem díky, jesi na tuhle otázku máte nějakou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

V ČR existují 2 předplacené služby pro PS:

https://www.playstation.com/cs-cz/ps-plus/ - každý měsíc hry zdarma, nutnost pro hraní online, pro majitele PS5 při aktivaci PS plus máš i přístup na Playstation game collection https://indian-tv.cz/clanek/playstation-plus-collection-prinasi-vyber-nejlepsich-ps4-5nmxen

Dále lze zaplatit i EA play: 

https://www.ea.com/cs-cz/ea-play/games-playstation

Tady je několik i sportovních her spíš starších.

V zahraničí existuje ještě PS Now, ale ta zatím v ČR není, snad příští rok.

Takže do začátku zakoupit PS plus na rok (stojí 1560Kč ale teď ještě možná seženeš levneji) a ktomu vzít měsíc EA play za 99 (nebo rok za 600) ať je co hrát:)

 

Bazarové hry někdy tady, pak je gamebazar.cz, aukro nebo facebookove bazar skupinky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc Ti děkuju, tohle mi fakt pomohlo. Asi začnu tím EA pasem, protože co koukám, tak si snad tím pádem půjde zahrát Fifu, NHL 21 a NFS, což znám z dětství. Údajně je ke konzoli 14denní zkušební verze toho "PLUS", kterou vyzkoušíme a kdyžtak zaplatíme. Nepotřebuji žádné novinky, pokud půjde přes toto hrát rok dva staré sportovní tituly, myslím, že synek bude alespoň do prvního roku maximálně spokojen.

Chápu to tak, že zatím verze na DVD kupovat nemusím a bude mi stačit členství v těchto "klubech".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

placek alias Roman2277 z konzolisty, už zase prudí a machruje jak přeprodává konzole, rýžuje prachy a pak jak socka řeší hacky na Nintendo 😅. A stačí se mu podívat na FB, co je to za máslo. To nevymyslíš 😅

Edit: Vidlák se ti podíval na feedback's a viděl tam jeden za posledních 10 let 😅😅. Ty si normálně z nějakého ústavu, to není možné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, havlitom napsal:

@majkomPs now je dostupne, kdyz mas account napr na anglicky try. To mam ja… normalne je ps now dostupne

Já jsem anaflabet, asi bych potřeboval vysvětlit, co mám udělat, aby mi to šlo. Jaký účet na anglický "try"?

No musis simudelat ucet na jinem nez ceskem store.. ja mam na britskem, a pak je ps now normalne dostupna sluzba, ale uprimne, neni moc o co stat:)

se na to vykasli a kdyz budu nejake akce na ps store kup mlademu overene klasiky za pr penez, a mas vyreseno:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se ještě zeptat k tomu PS Plus a EA Play:

Musí se platit prvně PS Plus a k tomu EA Play nebo jde platit jenom EA Play a hrát jen EA tituly uvedené na stránce ?

Jinak PS Now by třeba pro mě bylo super, rád si zahraju starší hry podle návodu z YT. Bohužel se mi to nepodařilo spustit ani z Engl. adresou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mirai_trunks

To bys byl moc hodný, každopádně moc všem děkuji za tipy, protože takové info pro začátečníky jsem nikde sesumírované nenašel. 

Mně jde hlavně o to, aby po rozbalení dárku bylo hned co hrát a syn neměl jen prázdnou konzoli. Jelikož má rád fotbal, hokej a auta, tak to předplatné EA bude ideál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu