Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Tohle jsem tady psal už někdy před 2 měsíci. Mylně jsem si myslel, že všechny kusy "vyžralo" JRC a Xzone .. vypadá to, že Sony to pěkně zkrouhla, když už nemá ani JRC.

PS: Zajímalo by mě, jakého jiného dodavatele mohou sehnat, aby to byla verze s CZ popisky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Tohle jsem tady psal už někdy před 2 měsíci. Mylně jsem si myslel, že všechny kusy "vyžralo" JRC a Xzone .. vypadá to, že Sony to pěkně zkrouhla, když už nemá ani JRC.

PS: Zajímalo by mě, jakého jiného dodavatele mohou sehnat, aby to byla verze s CZ popisky.

To si myslelo víc lidí a e-shopů, taky na jejich konto napsali několik nehezkých slov (sice nejmenovali, ale označovali je jako "dva největší molochy"). No, chyba bude asi někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já slyšel zase, že česká Sony jede poslední rok pořádné bomby, pr manažer to má v pejtchi a podle toho to vypadá. Jako ztratit objednávkový list pro Čr a Sr, to je docela vtip, tomu nevěřím :D.

sony od 31.3. nema PR managers, oba my znamy jsou fuc a na misto se furt nekdo hleda,bohuzel. Mozna uz tam je,ale kdo vi,co zmuze

btw. tohle byla jedina sberatelka,co me nechalo chladneho tento rok. Pomer cena vykon, je fakt bida na tak uzasnou hru.

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celkove sony je uz par roku v prdeli. Vyhazuje schopne lidi,protoze nema prachy ne, docela je valcuje cela konkurence. A hrebicek do rakve je android v Sony tv. Ja jsem je povazoval za spicku,tedka je to odpad.

gorerated: doporcuje garbage do popelnice vyhodit. Tohle je priklad jak by sberatelka nemela vypadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Tyhle "zmatky" jsou jen u nás nebo je to i takhle jinde? Po zahraničních fórech nikde nečtu, že by někde byly problémy. Je i s podivem, že SONY neposílala press kity a promo disky českým recenzentům...

Ve světě už mají dohráno [emoji3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad nebude dračisko moc plifat oheň, ale tohle si zaslouží samostaný příspěvek - Battlefield 1 collectorka

2016050700473301116.jpg

Jako jo, ale už mne poslední dobů ten multikulti sere. Všude musí cpát lesbického černocha nebo teplou muslimku jen aby sa zavděčili součanému sluníčkaření. V tu dobu (kolem ww1 nebo ww2) sa černoši používali jenom jako kanonfuter. Není to rasistické (možná trochu hodně jo), ale je to také fakt.

EDIT: A cena je pjekných 220 doláčů :lol:

Upraveno uživatelem Mandaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Zeptám se tady. Měl by někdo zájem o Guillotine edici AC Unity? Je to ta co byla exkluzivně pouze na Ubisoftáckým shopu. Je to sice PC verze, ale stejne to 99% lidí kupuje kvůli sběratelským předmětům, takže si myslím že je to jedno....stav je asbolutně perfektní, jako nová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu