Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

hm...já vím že je to relativně zdarma a že si to svoje hráče najde...ale sem tamo se najde i něco pro mne a kdybych nehrál Falloutka a vnoučci Fortnite tak bych se na ps plus vykašlal...stejně mám ps plus ještě měsíc-staré-a už jsem aktivoval novou kartu a ještě druhou jsem teď koupil levno do rezervy....tak snad se Sony polepší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepotřebuješ... ale dal jsem jim svojí ps4 se vším všudy-takže oni používají můj ůčet a stáhli si tam něco zdarma z ps plus tak by měli utrum...a nejsem na tom tak špatně abych  tu kartu nemohl koupit.....navíc teď nám mají přidat...k důchodu...:wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V PS Plus vyšlo v roku 2021 viac ako 40 hier. Keby si si ich chcel kúpiť cez digitálny obchod, vyšlo by ťa to na takmer 1 300 eur. Ich priemerné hodnotenie na metacritic.com sa vyšplhalo na 73,8 zo 100. Priemerný vek týchto hier je 1,3 roka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Trošku mi tady chybí:

Seznam všech her na ps plus za rok 2021 chronologicky, stejnej seznam dle abecedy, pak ještě jednou dle ceny a v neposledné míře dle Metascore. pekne rozdelit do 5-6 postu at je to prehledne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

no..poslední dobou se mi zdá že ty hry co dávají každý měsíc zdarma stojí za starou belu...no ale co bych taky chtěl když je to zdarma...že?Ale ruku na srdce koupil by si toto někdo za peníze...?Mám takový dojem že až vyjde něco pořádného tak to bude asi omylem...Navíc Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure není plnohodnotnou hrou. Jde o samostatnou verzi dodatečného balíčku pro Borderlands 2, která je úvodem k dalšímu dílu této komiksové série.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl třeba planet coaster už asi 4x v košíku, ale pokaždé jsem ho vyhodil. Přemýšlal jsem, jaké bude ovládání a jak mi bude sedět. Takto mohu zkusit bez obav. Doufám, že někdy bude aj civilizace.

Osobně jsem rád za hry typu planet coaster, radši takové hry u kterých sem o koupi přemýšlel než nějaké masáky typu CoD, dirt nebo vykastrovaný godfall.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu