Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

  • Junior Moderators

https://www.eurogamer.net/sony-reportedly-now-requires-some-playstation-developers-make-time-limited-game-demos-for-plus-premium

ve zkratce. jakakoliv hra, která je ted ve vyvoji a bude stat vic jak 36$ musí mít alespoň 2 hodinové demo k dispozici. trosku smutne je, ze vyvojar ma 3 mesice po vydani hry na dodani dema do sony. ale i tak asik zajimava myslenka pro pluskare premium

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, petrhopa napsal:

Myslím, že cílej na znuděný mladý, co přijdou domů, hoděj tašku do kouta a berou ovladač do ruky.  Netflixy, jutuby už maj prohlídnutý, tak budou mít výběr a možnost hrát. 

 

Unudění mladí nebou mít takové peníze na členství :D. Chudej student tak tak zaplatí pár drobných za sockapass a nic víc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Kamel napsal:

Unudění mladí nebou mít takové peníze na členství :D. Chudej student tak tak zaplatí pár drobných za sockapass a nic víc :D

Život si najde cestu.

Nejsou chudí.

Maj japka, neomezený data, nechlastaj ani neutrácej za dívky na diskotékách, páč je maj na tindérech, kupujou si  limitovaný boty podepsaný od taryho a další zvěrstva.

3 kila měsíčně na videohry je pro ně jedno nejiti do meka na tu housku ze sekanou.   🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

https://www.pushsquare.com/news/2022/04/sony-blocks-subscription-stacking-as-pre-paid-ps-plus-cards-stop-working-on-ps5-ps4

 

Sony dočasně pozadtavilo užití předplacenek psplus a psnow.

Myslím, že šlo udělat zakoupení 10+ let psplus ktomu ps now na 3 mesíce a po přechodu na nové tatify se to prodlouží na 10 let ps plus premium. tedy slefa víc než 50%. Bohužel jen pro krajiny kde šlo ofiko ps now.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám aktivován psplus na dva roky dopředu...když se objevily před pár měsíci ty zprávičky že se bude něco dít tak jsem všechno raději aktivoval....no a vidím že jsem udělal asi dobře protože teď by mi to asi nešlo...a dohadovat se pak s někým proč..kdy...jak...a v ruce mít akorát kartičku s kodem který mi nepůjde aktivovat.....😪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu