Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy XV


mikas_cze

Recommended Posts

Mno tak FF krom season passu dostane content i přes free updaty, které fixnou i některé stížnosti hráčů ... celkem se mi líbí možnost new game+, kde by mohli nastavit scalování enemy dle lvlu hráče. Bohužel já se ke hře znovu dostanu až někdy kolem Vánoc/Leden :( ... takže zatím nevím nic ohledně hatu na chapter 13 atd :D .

http://www.ign.com/articles/2016/12/07/final-fantasy-xv-aiming-to-add-custom-character-creation-in-a-year-of-free-content-updates

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Junior Moderators

Tak dohráno a dneska i Platina cinkla. Pocity rozporuplné. Free roam je good, akorát pak je člověk moc boostlej a příbehem projede snat za 12h. Ten konec jsem si připadal jal na konci prvního CD FF8, bohužel tady nic víc není a v hře z roku 1999 čeká dalších 40h... skilly u hrdinů celkem zbytečné, soubojový systém na lvl 50+ je warp strike nejsilnejsi zbraní pořád dokola. Nakonec vytunený endgame a spousta questů akorát tak nějak není důvod to dělat...Celkově bych dal tak 7.8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
V 1. 1. 2017 at 11:42, tokyno napsal:

Neposlal, ale vytvoril sem si custom. Posli mi do PM mail a poslu ti ho jestli chces.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Super, posílám email do pm. Spíš bych chtěl nějaký cover, kde je nahoře klasický i ta modrá linka PS4 právě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Je sranda číst vyjádření developerů ohledně hry a kolik obsahu museli odstranit ( cca 50%, ne li víc). Navíc ten engine je pry tragédie. Je škoda, ze se tam nedostaly scény a koncepty co mely( některé odstranili ory měsíc pred vydáním pomalu). Jinak hra to je fajn pro lidi, kteří nukdy neviděli trailery ci info o tom, co mělo být. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, drak3go napsal:

@Bouner zajímavé. A jaký měli důvod pro tuto "cenzuru"?

V práci se mi nechce moc rozepisovat, ale toto video to celkem vystihuhe ( jsou tam veci od devu ze Se přímo)...ale nekde jsem mel aji odkazy na reddit posty tech devu přímo atd.

Mazec je třeba to, jak hra nela byt trilogie ale bohužel 2016 deadline no .. Naštěstí ffvii nebude na tomhle enginu ale na UE4...je to dlouhe, ale vetsina je fakt mazec :D..jsou tam spoilery pro ty, kdo nedohrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím se tedy zeptat na konkrétní věci, snad mi někdo odpoví:

Když zobrazím analyzu o monstru, abych věděl, která zbraň ne něj platí, tak kde tam najdu královské zbraně? Nebo to musím odhadnout podle tvaru zbraně?

Proč nemůžu astrala vyvolat kdykoli, ale jen někdy, a na čem to záleží?

Jak zapojím choroba do boje?

Vím, že tohle všechno je ve hře asi vysvětleno, ale buď jsem to přehlédl, nebo nepochopil, tak prosím o pomoc.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. libra ti zobrazi vzdy slabosti: sword je vzdy sword, je jedno jestli kralovsky nebo normalni. Kdyz je monstrum nachylne na utok sword a thunder je lepsi pouzit obyc mec s thunder schopnosti, nez kralovsky mec, i kdyz by mel kralovsky mec vetsi dmg. Takze musis to odhanout dle obrazku,ale urcite je v menu popis, co je co. Takze to chce jen nastudovat.

2. Astral se aktivuje az kdyz jsi bez prostrednim nebezpeci. Ma na to vliv i prostredi, voda,poust atd. Samozrejme nekdy je monstrum imunni na thunder ci vodu,tak se ti Astral neaktivuje,protoze by to bylo zbytecne.

3. chocobo se mne do boje aktivoval vetsinou do boje, kdyz jsem bojoval proti poziracum chocobo, jejich hlavni nepratele. A casto kdyz jsem spal v campu a nakrmil ho specialnim zradlem.

Jinak vzdy kdyz vyjde final fantasy tak si kupuju guide, je to obrovsky pomocnik. Jinak mam platinu ve hre, a tyto tri veci nejsou az tak dulezite pro postup ve hre.

Ve hre je vlastne jediny specialni dungeon a to v te clock tower, ktera je od 99 lvl a nelze tam pouzivat heal a ruzne boosty.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad 1) Díky, myslel jsem si to, nastuduju. A to, že to funguje, poznám až podle oranžových hodnot při útoku, nebo se to dá i nějak jinak? Někdy se mi totiž u monstra objeví, že se bojí, ale nevím, jestli to s tím souvisí.

Ad 2) Aha, tak to je novinka, v předchozích dílech jsi mohl Summona vyvolat kdykoli. A v případě, že se mi nabídne možnost vyvolání, tak Astral se volí automaticky? Já jsem v osmé kapitole, mám Titána a Ramuha, ale zatím vždy přišel Ramuh, Titána jsem ještě neviděl.

Ad 3) Tak to nevím, mě se párkrát povedlo, že přiběhl chocobo, Noctis na něj nasedl, a provedl útok, a nebylo to s chocobo eatery, ale s běžnými monstry.

To jsem právě myslel tím manuálem, že tam něco takového bude, nebo alespoň nějaký přehled těch Hints, které zřejmě mají manuál nahrazovat, ale nic takového jsem nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono ten summon je takový dost "divný" ... dle oblasti a nepřítele to tuším vybere který je nejvhodnější. Nicméně kdy lze summon použít závisí prý na délce boje, jak moc je hráč v nebezpečí ale taky se mi stalo že summon šel hodit hned ze začátku boje.

 

Jinak mám dojem že 2.2. by mohlo dojít k nějakému oznámení, bo prý je naplánován oficiální SE stream ( tak snad budou story patche oznámeny, popř DLC s vystříhaným obsahem).... je fakt škoda, že hru museli vydat ve 2016 když je očividné, že ještě rok až dva chtěla k dokonalosti :( ....nicméně OST je boží ( celkem uvažuji o koupi collectors edice OST :D ...což se moc nestává :D )

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Už se vám někdy stalo, že se zasekla kamera? Respektive přestalo fungovat její ovládání pravou páčkou? Mě se to stalo už několikrát, a musel jsem vždy uložit a znovu načíst hru. Jenže teď se mi to stalo v dungeonu Costlemark Tower, skoro těsně před finálovým bossem, a tam uložit nejde, a hrozně nerad bych ho opouštěl a procházel celý znovu. Dá se s tím něco dělat? Já zkoušel různě laborovat s nastavením ovládání, nastavením kamery, ale nic nepomohlo.

Pokud už se to tu řešilo, tak se omlouvám, ale celé vlákno jsem nepročítal kvůli spoilerům, jsem teprv v 10 kapitole.

Předem dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Junior Moderators

Noo. Foto lm, komix anime i všecko ostatní jsem viděl. Příbeh nebyl špatný, leč délkou a komplexností dosahoval tak na 1cd FF8..Konec mi také nevadil, ale čekal jsem více interakcí postav a zápletek. Uvidíme až vyjdou všechna DLC. Pak to možná bude OK. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem prvnich 10 hodin travil chozeni po svete (coz se mi pak hodilo na survival skill trophy, to jsem jeste nevedel jak funguje) a nekdy okolo 20 hodiny pro me zacal pribeh. Ja byl dost spokojeny a respektive asi nekdy o 4 kapitoly uz jsem pak hral strikne dle guide,aby mi neuniklo vubec nic. Pribehove bych to prirovnal k FFXIII-2, respektive tohle byla puvodne FFXIII versus. Takze ono uz v tom svete neslo uz moc pribeh natahovat. Spokojenych 840 hodin (FXIII,-2,Returns,FFXV)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, headhot napsal:

on ten pribeh nebyl spatny, jen proste to co vsemu predchazelo clovek musel videt ve filmu, v komiksu a pak v preorder DLC. Zvlastni zpusob a brzy nam vyjdou dlc specialne na vsechny chlavni charaktery.

Jinak konec byl dosti nestastny.

Příběh špatný je i není, jelikož 60% prostě smázli aby to stihli vydat 2016 :) .. proto tam hromada věcí se zdá že nedává smysl či se zdá hrozně narychlo splácaných. Pokud ale plánují vydávat DLC či updaty, které toto vše napraví a vrátí temnou část hry, tak to bude paráda ( ač teda pozdě no). Film jediné co, tak zkazil odstraněný začátek hry, který byl lepší a výstižnější k celkovému ději a tématice dané hry ( Noctis měl z města utíkat poté, co viděl umřít svého otce tuším) a né že si jede na výlet jak je tomu díky filmu. Doufám navíc, že vrátí 30fps lock na lite verzi hry ... těch 35-40 fps na pro je hrozné a nevím kdo přišel s tím, že to je super nápad :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu