Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Tak nic :-( Porad stejne. Proste vzdycky do pulky je PI tak 80 a nad pulku okolo 1000. navic, pres iburner vubec nemuzu resetovat OPC v EEPROM. Prijde mi, jako by ten burnermax neco ku*vil v komunikaci s tou vypalkou, nebo jako by to byla treba novejsi verze, ktera ma jiny FW, nebo streva. Mam verzi E 4L07. Stahnul jsem i fw 4L04, ktery lidem chodi, ale nejde aktualizovat, ze nemam podporovanou mechaniku, ze chce iHAS 124 E a ja mam iHAS 124 E 4L07 , no vubec si nevim rady, asi se s XGD3 rozloucim, nebo budu shanet jinou mechaniku :-(

Aha tak ted pokus - zkusil jsem clear OPC history BEZ SPUSTENEHO BURNERMAX a normalne to probehlo. Kdyz mam spusteny BURNERMAX, tak mi to hodi chybovou hlasku, ze jde o nepodporovany prikaz. Nemuze byt zrada tady?

EDIT : aktualizoval jsem na verzi 4L08, OPC clear se povedlo i s burner max, tak palim dalsi DVD. Nechce nekdo koupit dve baleni DVDcek, jako pivni podtacky? :-D

Upraveno uživatelem darksir
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

aha, uz jsem koukal, ze je nejaky prevodnik ISO to RGH. A posledni vec, jak zjistim, jestli mi pujde rgh udelat? A jaka verze? A co by to obnaselo a stalo? Nepotrebuju live, takze asi ani dual nand. Mam SLIM. Cetl jsem o tom, ze konzole pak startuje x minut. Proboha proc? To se pokazde pri zapnuti neco desifruje a zalezi na tom, jak rychle to najde klic? Nebo cim je to dano?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Pokud mas Slima RGH není problém, konzole najizdi většinou tak do 20-30 sekund aspoň u me, možná i rychleji.

Obnáší to otevření konzole a HW úprava vnitřku.Cena se odvíjí od použití součástek ale určité se vejdes do 2000Kc.

Na převod ISO jsou programy jako Iso2God, Xbox Image Browser atd. tyto dva osobně mohu doporučit, je jich ale vice.

Takže cokoliv co vyšlo na DVD a nepotřebuje ke hraní připojení na Live normálně prevedes a spustis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to vypada dobre. Uz jsem na to koukal, hele, staci teda jenom ta deska od xecuteru a programator NAND? Asi se do toho pustim opet svepomoci :cheesygrin: Ale uvidime, jestli se mi podari sehnat iHase, vypalim si ty dve, tri hry, co potrebuju ke stesti a na RGH prdim. Uz mne to stalo vic penez a casu, nez jsem byl ochotny tomu venovat, zase tak vasnivy hrac nejsem :-) 2000 je ulet, kdyz se ta deska da sehnat za 3 stovky. Ale chapu, ze ne kazdemu se chce, pajet do konzole.

Upraveno uživatelem darksir
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Za "300 stovky" seženeš tak akorát lacinej čínskej sh*t a ne HW od Xecuteru.

NAND programátor, know-how a k tomu riziko znefunkčnění konzole když hrábneš někam kam nemáš ..... nakonec zjistíš, že ony ty 2000 Kč nejsou zase až taková daň za to, že člověk pak nemusí dávat ještě víc aby mu konzole alespoň fungovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators
že to lidi ještě baví to nechápu.Tisíce nastavení vypalování, mechanika dělá bordel....od toho je RGH aby toto vůbec řešit nemuseli.

Já třeba používám jedno nastavení na vypalování od té doby, co mám Xbox (cca 2 roky) a ještě se mi upřímně nestalo, že by mi vypálená hra nefungovala. Takže ano, mě to třeba ještě pořád "baví"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já třeba používám jedno nastavení na vypalování od té doby, co mám Xbox (cca 2 roky) a ještě se mi upřímně nestalo, že by mi vypálená hra nefungovala. Takže ano, mě to třeba ještě pořád "baví"...

Souhlasím s výše uvedeným, ovšem ne každá mechanika kupovaná v obchodě vypaluje xgd3 dobře, proto se člověk nemá rozčilovat, když mu to nejde, je to myslím uvedeno i na stránkách autorů payload tool.

Já jsem kupoval otestovanou revizi E tady na fóru a se správným nastavením jsem bez problému vypálil desítky dvd, výsledky nebyly přímo předpisové, bylo to lehce nad čarou, ale problém jsem neměl, teď mám revizi B která má naprosto předpisové hodnoty, rgh jsem měl pouze měsíc a už bych se k němu asi nevrátil, zjistil jsem že hra pouze na hdd mi nedodává žádnou jistotu, na mě to bylo příliš složité, ze všech těch návodů a odlišných způsobů kopírování jsem měl chaos.

S flashem jen hru vypálím, max. to vypálím znovu, pokud je třeba vadné médium, to se ale nestává často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Nevím sice co je na kopírování her na HDD složité, ale budiž, ne každý umí základy práce s PC, tím jsem nechtěl nikoho urazit či popudit, já osobně jsem s RGH velmi spokojen.

Lidé si složitě berou návody a pak jsou z toho všeho zmatení, i já byl ze začátku z toho na větvi.

Nejsou odlišné způsoby ale jen 2 (3), podle toho jestli se jedná o více DVD, HD obsah nebo obyč DVD.

Navíc pokud nehraješ MP je zbytečné pálit DVD (peníze navíc za médium a spešl vypalovačka na XGD3 hry), ale jak říkám, záleží na vkusu každého soudruha. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

O tomhle by se dalo velice dlouho debatovat a bylo by to zbytečné v jakém poměru je flash, či rgh lepší, každému vyhovuje něco, pro mě je flash prostě jednodušší a jistější, je to v podstatě jako originálka.

Upraveno uživatelem liborpoulik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Ano TORO je velký RGH rádce, a to že si uživatelé nevědí rady, je bohužel dáno ve většině případů hlavně tím, že si RGH nechají udělat či koupí už hotovou konzoli a NIC si o tom nepřečtou nebo jim nikdo nic neřekne (prodejce) a pak v tom tápou, to je celé, stejný případ je i u pálení XGD3 her, stačí kouknout do tématu o vypalování.

Já jsem si třeba asi měsíc pročítal co a jak s RGH, koukal na YT na videa, abych něco nepodělal, a až pak jsem si nechal udělat RGH.

Takže jak říkám, sto lidí, sto chutí a záleží na každém co si vybere.

A proto je zde i toto skvělé fórum, aby znalí lidé Podali Ruku blbovi :cheesygrin: (mezi ty blby se občas řadím i já)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já třeba používám jedno nastavení na vypalování od té doby, co mám Xbox (cca 2 roky) a ještě se mi upřímně nestalo, že by mi vypálená hra nefungovala. Takže ano, mě to třeba ještě pořád "baví"...

Hele a jakou vypalovacku mas? Myslite si tedy, ze ma vyznam, objednat jiny kus? Ze dva odlisne kusy jinak stejne revize a fw mohou mit jine vysledky? A muze snad byt vypalovacka uspesna pri XGD2 a absolutne ku_vit media s pouzitim burner max? To mi trochu nesedi. Chapu, ze kazdy kus muze byt jiny, co se tyka kvality a treba kalibrace laseru, ale aby jeden kus palil dobre XGD3 a druhy si ani nevrznul?

Nad RGH premyslim, ale 2000 jsou pro mne zbytecne vyhozene penize. Za 2000 jsem koupil luxusni, malo jetou slimku se dvema ovladaci a nekolika hrami, takze mi prijde perverzni, dat 2000 za desticku s xilinxem a svazek dratku :-) flash jsem si udelal sam, rgh zvladnu taky, ale popravde, nevidim v tom takovy prinos, abych se s tim celej den s*al, kor, kdyz uz mam flash a staci mi jen funkcni mechanika. Nejsem zadny velky hrac, proto do toho nechci nastrkat moc penez a nechci si to rgh delat sam, protoze bych na nej nemel, ale protoze mne to zajima a bavi a elektronika je muj obor, je to jako by si automechanik mel nechat vymenit olej v servise = proste blbej pocit, souvisi to asi s chlapskym egem, co ja vim :-) Je skoda, ze misto nabidek typu - nech si to udelat, kdyz si to nenechas udelat, jsi vul a urcite si to znicis, tady treba nekdo nepreprodava rgh kit. Navod k tomu neni treba, to uz by bylo moc troufale, ale jsem si jisty, ze by to nadsencum usnadnilo objednavani z xecuteru (a usetrilo postovne), navic jsem koukal, ze xecuter dava mnozstevni slevy, takze je tam urcite prostor i pro zisk... no a za druhe, by to jiste naplnilo servisy zmrsenyma konzolema, takze by i servisaci neumreli hlady a casem ty tyhle tutorialy uvitali :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, uz nejakou dobu jsem nespustil xbox 360 a chtel jsem zacit znova hrat. Mam dotaz k Dashboard (na foru je na toto tema dost starych prispevku). Na xboxu je flash lt 3.0 a Dashboard je 2.0.15574.0. Chtel jsem si spustit vypalenou hru (Rayman Legends), ale hra po me chce update. Mohu potvrdit update z dvd, aniz bych prisel o flash? Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu