Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

před 11 hodinami, duffy napsal:

Uplne jedno, obe budu famozne… keby som vyberal ja a riesil len obraz, vezmem sony, ich motion processing je nedostizny… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Martinoslavna tuhle odpověď sem čekal :D.

Já teda na své křivé a barevné zdi bych volil LG C1. Kamoška má tu sonku v 55 uhlopříčce a je spokojená, okem by člověk rozdíl neviděl, ale dle místních guru a rthings bych šel do LG, už jen kuli webOSu, který mi je příjemný na ovládání, než android.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Hoši potrebuju poradit mám novou lg oledku c11 obraz ve hře je špickový ale když se na něco ve hře koukám z blízka tak na lesklých věcech mi to pri pohybu dělá takovou divně rozmazanou šablonu jaky by pod obrazem nevi někdo co to je a jak se toho zbavit děkuji ps:dělá to spíse na světlých površich na šedé barvě je to znát hodně na červené to třeba nejde vidět vůbec to je nějaký filtr nebo tak mi to nějak připadá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohlo by pomôcť vypnúť v nastaveniach herného režimu rozmazanie pohybu



foto by nebylo? nastaveni dle rtings mas ? herni mody a podobne kdy se vypnou vsecky "fíčury" co se snaží obraz jenom umele do**bat





Idealne je skor každú položku a nastaveni v hernom režime skúšať vypínať a zapínať popripade menit a nasledne to hneď testovať priamo v hre, aky to ma vplyv na obraz a podľa toho sa rozhodnúť [emoji849]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
před 27 minutami, placek napsal:

Na to mas pravo neverit.Ale cerna Octavie parkuje pred domem za ty prodane kusy.Hezky slunecny den.

Jako s tou oktavií sa chlubíš nebo ťa máme litovat žes na těch prodejoch měl tak slabý vejvar? 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele na kusu zisk od 2000-5000kc.Dle ruzneho obdobi a nedostatkovosti zbozi.Ale vetsi zisk byl z pametovych karet na PSP kterymi jsem jen zde zasobil stovky hracu pred x lety.Jen zde byl jeden rozdil karty jsem prodaval za poloviny MC a PS5 s prirazkou k MC.Ale lidi koupi dnes vse.Hezky vecer kluci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Junior Moderators

apo delší době slefaaa.

Electroworld ma slevy na oledky i neoledky, daj se koupit televize již pod 20k, nebo vetsi pod 30. myslim, ze zajimave ceny, vzhledem k cenam a dostupnosti modelu toku 2022

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LG C1 55 za necelých 24 tis. je naprosto supr kauf.

LG B1 55 za 21 590 taktéž...Jen co mě překvapilo, ráno mě to ukazovalo se slevou 19 900 za B1 a teď už 21,5 tis.

Kdybych loni nekupoval CX tak letos neváhám a ihned jednu beru.

Miraju, nějaké info jaké budou ceny modelů 22?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu