Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Zkusenost s lg oled 55b7 - jede uz pres 4 roky, ale v zaruce byla vymena desky - odisel tuner… obraz ale bez vady pres 4 roky… aktualne lg 65c9, zatim bez problemu, myslim ze uz pres 2 roky ji mam…

Před hodinou, liborpoulik napsal:

A do jaké značky by jste šli ? Mám dobrou zkušenost s Panasonicem, ten vydržel řádově bez poruchy.

Rekl bych, ze to je uplny sumak

Před hodinou, liborpoulik napsal:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 6. 2022 at 10:44, mirai_trunks napsal:

https://www.electroworld.cz/lg-oled55c12

videl bych to na final sale!

s kuponem za 20700kč. 65ka za 27k...

Diky za tip miraji.

55B9 jsem dal do krabice na pudu a 65C11 je doma. 😊😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zdravím pánové, jste co se týče výběru TV zkušenější než já. 😉 Potřebuji doporučit nějakou s uhlopříčkou 40-43 palců do ložnice na zeď. Aby byl obraz dobrý na koukání - pojede jen přes anténu DVB-T2. Měla by mít wifi a hrát na ni nebudu. 😀 Díky za rady zdejších odborníků.  👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 9. 2022 at 20:37, mirai_trunks napsal:

do loznice kup tablet a nebo radeji jeste lip, nic nekoukat. neni to zdrave. nedavno jsem bral zakladni samsung ve 43" za cca 7k a z 3 metru je to myslim cajk😂😂😂

Tak jsem nakonec taky vzal Samsung 43 ",ale za 8k. 😄 Díky za rady všem. 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5
  • 2 months later...

Tak jsem pořídil LG oled55c11lb v planeu v black friday za 20,6K. Dcl super kauf.

Zároveň jsem byl trošku zděšen kvalitou zpracování dnešních TV. Už nevím, kolik stála pří uvedení na trh minulý rok, ale tuším, že to bylo ke 40K? Dávat tuhle částku za tohle, bych byl pěkně nasrán...

Zadní plast vypadá jak vytažený z 3d tiskárny, hrůza. Osobně bych čekal nějaký plech, ale budiž. Oplastovaný zadní podstavec to stejné. Přitom by to stačilo nalakovat. No a gol byl přední hliníkový podstavec. Spodní tři otvory, kterými se spojuje zadní podstavec, jsou prasácky odjehlený. No a souosost děr? Příšerný. Třetí šroubek jsem tam nedostal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu