Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spiderman


Martinoslav

Recommended Posts

  • Moderators

Rozhodl jsem se zde poprvé zveřejnit svou recenzi a hned na velmi očekávaný hit Spiderman.

Nemůžu v tuto chvíli ještě mluvit o detailech, ale budu rád, když mi napíšete, co vás na hře zajímá nebo co byste rádi před nákupem a před vydáním věděli. 

Hru jsem právě dohrál a můžu vám jen říct, že.... no, vlastně nemůžu :) Ale moc rád bych :) Opravdu ;)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

tn.cz:)))

První věta:

Rozhodl jsem se zde poprvé zveřejnit svou recenzi a hned na velmi očekávaný hit Spiderman.

tak to bude opravdu ten tn. cz:)) 

Upraveno uživatelem mirai_trunks
pridane info
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ve čtvrtek končí embargo na live streamy, co kdybychom společně jeden otestovali? Představím vám hru naživo a ukážu vše, co vás na hře bude zajímat :) Navrhuji live stream ve 20 hodin, souhlas? Podrobnosti jak naladit přidám ve čtvrtek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

teraz ma možno ukameňujete, ale neviete niekto o nejakom glitchi alebo cheate, ktorý by mi umožnil mať nesmrteľnosť alebo niečo podobné? som v časti, kde po zničení tých piatich oranžových generátorov mám na ulici bojovať proti väčšej skupine tých maskovaných gangstrov (tí šikmooký). ale ani za oného to neviem prejsť, proste nemám tam žiadnu šancu, do niekoľkých sekúnd ma dostanú, nepomáha uskakovanie, ani pavučiny, nič. jedny majú asi samopaly, ďalší po mne hádžu granáty, iný zase elektrické obušky či meče či čo to je, a aj taký, ktorí na vás robia nejaké bleskové výpady "preseknutím" či niečo také, a za každým mi to odoberie aj takmer polovicu života. a aj vkuse tiež uskakujú a nemám ich ako zasiahnuť, sú rýchly. skrátka nepožijem si pri nich dlho a všetci na mňa v podstate naraz útočia. jednoducho sa mi to dlhšie nedarí prejsť, som z toho zúfalí. mohli by ste mi prosím nejako pomôcť? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
V 12. 9. 2018 at 8:07, mirai_trunks napsal:

Tak spider jerk dohran. hodnotim 8/10. bod dole za kopirovani vseho. infamouse batman a jine open world hry. bid dole za zbytecnej grind nahodnejch zlocinu... 

Tak s týmto mi nedá inak ako 100% súhlasiť. Po chvíli hrania som si spomenul na inFamous 1 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu