Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Doporučuji znova zapnou ps4ku kdo ma a pak je jasne co je hluk a co ne. z videa moc poznat neni. kdyz dam ucho k ps5ce tak vetrak jasne slyset. z metru jiz moc ne. spis nekdy bzuci civky, ale to dela i pc a jine zarizeni:) pri čem to vadi? kdyz neni pustena hra a mas v mistnosti ticho a bezi jen konzole?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tu konzoli normálně na stojato a kolem sebe nemá žádné překážky. A hlavně to není hluk jako "funění" ale fakt jak osmice na tom větráku, jak to tak divně rotuje. Blbý je, že to prostě vnímám i přes zvuk ze hry. Jde to v pohodě slyšet i na 3 metry, když se zaposlouchám a irituje mě to :D Hlavně v některých hrách jsou tišší pasáže. Není to nic, co bych Sony neodpustil ( i když teda XboxsX je fakt 100% tichý a to je super) ale spíš mě hlodá to, jestli je to normální a nebo bych to měl opravdu reklamovat. Bohužel taky pořád od 17. 9. čekám na 2. kus. Hrozně rád bych měl totiž srovnání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běžná vlastnost plastů při tepelné změně. Vem si třeba lexany (dutinkový polykarbonát, kterým sa třeba zastřešují zastávky), u nich pokud neuděláš tepelnou diletaci jak mezi plotnami, tak i v dirách, poznáš co to je kulometná přehradní palba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno praská, prostě pracuje plast. Já to teda u konzol tolik nevnímám, spíš u té televize. Ono když se rozpálí na provozní teplotu a vypneš jí tak roztažností plastu si to sem tam lupne... Nic, co je potřeba řešit. Pročko taky lupe, nejhorší to bylo u na sra ných lezeb 2, to praskalo s kadencí manasova popisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Hoši doporučuji vyměnit léky, popřípadě lékaře 🤦😂

Jak se píše výše, prostě plast a tepelná roztažitelnost a smršťování vydává zvuky, normální věc.

Jedincům kteří s tím mají velký problém, doporučuji tedy nekupovat nic plastového 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem si také konečně vyzvedl PS5 v Alze a musím říct, že mě soudruzi ze Sony docela zklamali. Když, to porovnám s Xboxem series x kterej mi stojí vedle ní, tak zatím ve všem vede Xbox. Jak v hlasitosti, rychlosti nabíhání atd. Xbox ani po pětihodinovém hraní není vůbec slyšet, musím dát ucho až k němu jestli se vůbec větrák točí. PS5 na cca.2,5m slyším a to ani nemusím hrát. Je pravda, že to není žádný velký hluk, oproti PS4 je to pohoda. ale když jsem si zvykl na ticho Xboxu, tak je to docela otravné. Rychlost zapínání konzole, také docela rozdíl. U Xboxu 2-3 vteřiny a je zapnuto oproti PS5 kde to trvá o dost delší čas. Menu systému a store se mi také na xbox líbí víc na PS5 se v tom docela ztrácim. Z her jsem zatím zkoušel jenom Fortnite a nevím čím to je, ale na Xboxu je ta hra o dost hezčí. Koukalo nás na to asi 5 a všem se líbil více obraz na Xboxu. Dnes to potrápil trošku víc, tak uvidim.

Jediné co se mi líbí více na PS5 je ovladač, sice Xbox ovladač se mi drží lépe ,ale ta haptická odezva je super. Akorát ta výdrž bude asi bídná. Xbox ovladač mi vydrží na jedny baterie cca.25-30hodin hraní. Mám dvoje nabíjecí, tak přehodil a jedu dál. U PS5 to bude o hodně méně. No a ,když k tomu připočtu funkci quick resume kterou má Xbox a která je vážně super a službu Game pass, tak je pro mě Xbox lepší volba. Vždy jsem měl PSko 3 i 4ku, ale  poprvé asi zůstanu u Xboxu. PS5 dám ještě šanci , ale neví,nevím.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pokud srovnavame kvali konzoli vtom jak rychle startuje (xbox je defaltne v rest modu) a jak natom jede fortnite pak je lepsi zustat u xboxu. pro zbytek, co hraje i normalni hry pak si myslim, ze ps5 je slusna volba:) peace😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 11. 2020 at 13:41, Umberto napsal:

Bude dřív mnohem dřív ...mám známého v SONY a do února budou všude k dostání ...nemá strach😎😎😎

Jen rychlý dotaz, budou tedy k sehnání všude? 🤔 Známý objednal minulý týden a má termín dodání prosinec 2021

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu