Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

Ahoj,

náhodou bych ti chtěl říct, že mám předobjednávku u Datartu k vyzvednutí kdovíkdy. Objednáno mám už od 14.10.2021 a dodneška konzole není. Je to vytrvalá objednávka a operátoři datartu soupeří s emaily, kde mě informují, že moje objednávka není vyřízena.  Tuto objednávku ti rád přenechám :D.

A pokud nejsi jelito tak objednej na mamut.cz a máš ji do 3 dnů doma. Nebo osvědčené planeo či Electroworld, kde čekáš max měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravíčko pánové, dneska jsem po dlouhé době zapnul PS5 a hle aktualizace a podpora 1440p. Mám pár otázek:

1. Chci se zeptat, můj monitor mi hlásí, že mám obraz ve 1440p a 60Hz, ale můj monitor podporuje až 165 Hz. V nastavení PS5 je i 120 HZ, ale asi to dashboard nepodporuje či co, když mám pořád 60 Hz.

2. Jak to tedy bude s hrama, budou se teď zobrazovat i ve 1440p místo 4k? Tím pádem bude lepší výkon? Nějak jsem to nepobral, protože ve většině her je přeci na výběr jen buď třeba 4k a 30 fps, nebo 1080p a 60 fps a raytracing. To tam jako dodělají všude podporu 1440p?

3. V nastavení je podpora VRR, ale zatím to podporuje jen 1080p a 4k. Je to něco jako g-sync a free-sync? To můj monitor podporuje.

4. V nastavení je ještě položka Deep Color, taky nevím jestli dát automaticky, nebo vypnut. To jediné mi asi šlo.

Díky za osvětu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Susperian napsal:

Zdravíčko pánové, dneska jsem po dlouhé době zapnul PS5 a hle aktualizace a podpora 1440p. Mám pár otázek:

1. Chci se zeptat, můj monitor mi hlásí, že mám obraz ve 1440p a 60Hz, ale můj monitor podporuje až 165 Hz. V nastavení PS5 je i 120 HZ, ale asi to dashboard nepodporuje či co, když mám pořád 60 Hz.

2. Jak to tedy bude s hrama, budou se teď zobrazovat i ve 1440p místo 4k? Tím pádem bude lepší výkon? Nějak jsem to nepobral, protože ve většině her je přeci na výběr jen buď třeba 4k a 30 fps, nebo 1080p a 60 fps a raytracing. To tam jako dodělají všude podporu 1440p?

3. V nastavení je podpora VRR, ale zatím to podporuje jen 1080p a 4k. Je to něco jako g-sync a free-sync? To můj monitor podporuje.

4. V nastavení je ještě položka Deep Color, taky nevím jestli dát automaticky, nebo vypnut. To jediné mi asi šlo.

Díky za osvětu 🙂

1) Podporuje tvůj monitor 120Hz přes HDMI? 

2) Ano budou se zobrazovat ve 1440p, hra se vyrenderuje interne v nejakem rozliseni, to si PS5 Prepocita na 1440p. Ale lepsi vykon nebude (spoustu her se renderuje uz davno interne v tomto rozliseni a do 4K se prepocitavajiú.

3) PS5 podporuje VRR pouze pri rozliseni 1080p a 4K. Mozna nekdy v budoucnu bude treba i pro 1440p, ale nic neni potvrzene.

4) Kdyz nevis, vzdy automatic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Junior Moderators

tak VR2 má cenu a datum vydání:

600€ pro evropu a 22.2.2023 lánč, předobjednávky od 15.11.2022

edice s horiznem 650€

nabíječka ovladače 50€

https://blog.playstation.com/2022/11/02/playstation-vr2-launches-in-february-at-549-99/

seznam nových oznámených her:

https://blog.playstation.com/2022/11/02/11-new-ps-vr2-games-announced-the-dark-pictures-switchback-vr-cities-vr-enhanced-edition-crossfire-sierra-squad-and-more/

 

hype? já určitě testnu, ale jasná koupě bude až wireless VR3 pro PS6:)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu