Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

  • Moderators

@Mandaz Ja myslim, ze je to spis otazka toho, ze se zdrazuje vsude a mnohem rychleji nez stoupaji platy. Nikde neni vylouceno, ze za rok nebudou zdrazovat znovu. Pokud prepocitavas, pak se na to zkus podivat tak, ze soucasne zdrazeni je skok o priblizne 20% nahoru. A to je fakt dost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíše než zdražení mi vadí u Sony přístup k Evropskémů trhu. Stále je pro ně prostě až na konci a taky se tak k němu chovají, když teda zdražili tak budeme mít tu novou verzi storu co má US/Asie? .. asi těžko, stále poběžíme na té staré osekané. Výpadky atd já naštěstí nemám, ale spíše mi vadí nepřehlednost a osekanost oproti třeba zmíněnémů USA, tam člověk vleze na store a je tam toho tolik, že EU vypadá jak lacinná kopie od Číňanů :D .... ale co už, koupím prostě teď 1-2 kupóny za 900 třeba a bude vystaráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to beru z pohledu druhého, člověka co prodal "všechny" hry a chystám se kupovat pouze Fifu 18. To, že to bude stát 1560 Kč mě asi taky nezabije, ale to si kvůli té jedné hře můžu koupit Xbox X, kde seženu GOLD do 1000 Kč, hry tam jsou dle mého lepší (nehraju free hry ani na jedné platformě, ale poctivě si je dávám do knihovny :) ), Fifa by snad na tom Xbox X měla vypadat lépe a ještě můžu na jaře Fifu prodat, protože od května je pokaždé v EA Access :D ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda vlastním obě konzole ale Xbox ma važne lepsi store služby uz jen EA acees je super a to clenstvy na rok sem kupoval za 710 a vzal hned 3.Nevadi me platit i sony ale chtel bych vedet za co platim pokud by to bylo jen za online hrani tak xbox nabizi daleko vic bohuzel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

chtěl jsem se vás zeptat na problém s asijským PS plus, ale koukám, že to tu ani nejspíš většina z vás nezná... ve stručnosti - jde koupit asijské PS plus za cca 600-700/rok, dát účet do konzole a i váš EU účet může hrát online. Pluskové hry mají často lepší než my. Nevýhoda je, že nefungujou automatické cloud savy na EU účtu a taky hry co jste si dosud koupili na EU plusko. Pro ty, kterým stačí online je to ale úplně dostačující. K asijskému plusku si nepřidáte českou platební kartu (něco jako udělali u US účtů) ani PayPal, ale dá se na shopech přes PayPal koupit předplacené karty, ty nabít do storu a za ně koupit plusko. Mám nabito asi na dva roky dopředu, dosud vše ok. I hry mají levnější.

kámoš ale narazil na problém, že mu v průběhu platnosti ročního pluska Sony členství vypnulo s hláškou " PSN Notification of Subscription Termination Due to Payment Failure" coz nechapu. Support je jen telefon, mail nemají... nestalo se vám někomu něco podobného s EU účtem?  google moc nepomohl, pár lidí to zažilo ale řešení tam nebylo.

 

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu