Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Junior Moderators

55" lg C2 ma predpokladanou cenu 1900£ coz je 57k 😂 takže kdo potřebuje TV ať bere C1 teď nebo pak počká na příští rok. 

Nove oledy od Samsunga vypadali pekne. svitivost 1000 nits je fajn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Ahoj všem, poradíte prosím čím nahradit mou 2 roky starou 55" Samsung QE55Q80T

Chtěl bych aby ta nová měla více i eARC víc verzi hdmi 2.1 (moje má jen to game hdmi) a tak receiver není připojen přes eARC ale game hdmi port. 
Je teď něco venku co by stálo za náhradu této? (Reálná cena za kolik prodat starou)? 
Používám ji hlavně pro xbox series x
 

Díky všem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

takze samsung jiz podvadi i v televizich:) telka pozna, že uživatel dela mereni kvality svitivosti v HDR a prizpusobi vysledky. v realu je obraz presvicen pro zviraznini HDR tak jak to maj BFU radi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Lg oled c1 urcite. EW ma ted s kašbakek za 24.9k coz je aktuelne nej cena, urcite bude jeste za tech 23-24 nekdy ale nevim zda ma cenu cekat, bo prijde c2 a c1 se doproda.

Zvazil bych se plesknout pres kapsu a rozjet to v 65". Spousta lidi tady nejdriv slo do 55 a nasledne litovalo a pokukujou vejs.

Vetsi je lepsi, zalezi jak sedis daleko. Od 2m bych dal 65 a vetsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

65" mám v obýváku a klidně bych vzal větší tam sedíme určo přes 2m , ale v herně sedím celkem dost blízko, jako že tak 1.2 metru+- tak že ta 55" fakt bude stačit.

 

Ok díky mrknu EW, zkusím sehnat ještě nějaké slevové kódy 😂😂

 

Edit : C12 v C11 v tom EW je 1000 rozdíl... To je rozdíl jen v barvě??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jedna je klasicky černa c11 a druhá bílá c12. Nebo naopak :D, nevím přesně. Určitě bych šel do té černé. Bílou sem viděl a je to takový meh...

Ohledně velikosti, mám 55 a na 2,5 m od TV je to OK, ale kdybych do toho chtěl dát ty peníze tak 65 by mi rozhodně nevadila, velikostně je to docela znatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

https://www.electroworld.cz/oled-tv-lg?utm_source=newsletter&utm_medium=e-mail&utm_campaign=202022LGtelevize&xnpe_tifc=bfPNxD1D4Fssx.suxub8OypZhfEWVjQsVuU_O_nJx.1ZOFH7OypshFnD4dhLxuU_b.HDhfxJ

Electroworld má menší akci na naše oblíbené Oledky od LG. Nabízí Cashback a 10% zpět na věrnostní kartu. Takže kdo nemá, ber.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Junior Moderators

Čaues, myslím, že teď můžu ideálně odpovědět na to, jak dlouho ty OLEDy vydrží... :D I když je mi jasný, že jsem měl jen smůlu: Včera večer jsem se koukal na film a téměř u jeho konce mi začala problikávat spodní část obrazovky. První, co mě napadlo, byl HDMI kabel, ale takhle teď vypadá samotný panel (LG OLED 55BX, kupovaný v dubnu 2021)...

lsT0B1qErWp8rEWGIZcgH6KsdsUdievV0LzvPLLfmHLHTEmNsLxg6GpIxeERFTWQcAPEs8DZLfR6o0O2_GoKR4X2UFA8BLJWKYDw8iA3Qv83KQyaf52NTUwyW5yTr_nNlIUZwbzPofBSAsQuQL9msAxjx2NIZc8qdPE5wX2apWokYDEJawxPAQ_xEccm6DE9cOactBIZhYJr-PqTUVxTTDIX61sxF6RH_eNMaN7NilTFGCsSnRSCatBqsVXFZTFBsad_6v2ZtuYocPxICUtrzvif0I238hSDRaC8wkQmRvVmc_FqrB3opgafHjhW_IUBZCPU9B7Cm0y24-HD4AeXWa1Zszwl3JvV8sMjEduqUEtfz1ETenCcn046fAUSgtHqA1VdTZSP-m5-4heLQ6CgzG5aQ_1ukCO3WxhBKSQaQau19RKuCYG9kDwyJ_ZGqEGd7SJnhatLNV9hMgwlz2Oc1b6dC2qhlbodiug3hSXfzE0phdrlwKsMzK_lJWV8K6i34EK1DP9C7DlxmLVzRvMnDc-mZCaztlieW_0hXam-CxF2UnHqHFBS3ks4Qw_HFu3K6_smnY07SqdEC3MFeasHdMLRmhWCIbbmo_mY-LkrVxgkCbOQ1C426bVSl2WpRfVmub0_8o8JdyCmIRRoRf-992Rdei4i_QnpzchsQguuC8GdcE_JhxZGTGBU6njtzmr2415Yx2Jqwsutbv07iq2kcUkne2eXlxfVQISzVverHAVnmoDAs2igig9hPgOc=w1719-h1289-no?authuser=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je nemilé.

Dík za zkušenost, tady na fóru se někdo bavil o tom, že po záruce nebo po pěti letech se mu začal obraz rozpadat, tak je otázka jak dlouho ta televize vydrží. Připlatit si za prodlouženou záruku u Tv je fajn, ale myslel jsem si, že televize by měla vydržet aspoň 10 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Chyby elektroniky bohužel muzou postihnout kazdou TV, mel jsem barevne pruhy na Plazme pred par lety a vymenil to za ledku, plasma jede doted akorat jsou furt zelene pruhy😂 dneska nas tlaci menit elektroniku castejc, takze 10 let myslim, ze je jiz zbozne prani..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu