Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hack Switche


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Junior Moderators

Ahoj, vítej na fóru.

Na verzi FW Switche nezáleží. Exploit, který umožňuje spuštění hacku, se zavádí ještě před spuštěním Switche do systému, je tedy skutečně jedno, jakou verzi systému Switche máš (ať už 4.1.0, nebo 6.1.0).

Offline aktualizace se dají stáhnout po chvilce hledání na Googlu (není legální je sdílet, je třeba je dohledat), následně se nainstalují přes aplikaci ChoiDujourNX - ta zajistí, že se v případě problému můžeš vrátit na starší verzi FW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za rady, prave zkousim zprovoznit xecuter, ale zatim bezuspesne
https://sx.xecuter.com/download/manuals/sxpro/[CZ]_SX-Pro_v1.2.pdf
jdeu podle navodu, nedati se mi zapnout pomoci volume up a power tlacitka

konzole se proste nezapne

 

verzi pred aktualizaci dle S/N mam OK

 

nemate nejaky hint pro me prosim, diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pokud jsi správně použil Jig a poté jsi stiskl Volume Up + power tlačítko, pak se konzole bude tvářit, že je stále vyplá, ale ve skutečnosti je v RCM režimu.

Doporučuji si pročíst toto téma, kde je návod na spuštění SX OS naprosto do detailů popsaný: 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se po delsim laborovani dostal do stavu, kdy mi nabehne SX OS ale pouze do faze, kdy jsem se tvori soubor s pozadavkem na licenci

jakmile ho uploadnu a server xecuter a stahnu license.dat, dam zpatky na sd kartu tak mi po zapnuti pomoci POWER + VOL UP problikne pouze logo sx OS a pak nabehnu do standartniho FW

jdu koumat dal ...

 

jsem osel, on ten SX OS vypada stejne jako original

DIKY vsem uz parim, 

dobrou noc !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

zdar všem! nedávno jsem narazil na video zaklínače 3 na switchi, kde si pohrávali s grafickým nastavením a docílili lepšího vzhledu.. dokonce i vyšší počet fps ve hře. jednak tím, že taktovali (asi) čip konzole a jednak tím, že v menu hry měli možnosti grafických úprav.

pridávám link na video (nejspíš jste ho viděli)

https://www.youtube.com/watch?v=ZFV0S8C2z3o&feature=youtu.be&t=167

otázka zní, co musím udělat pro to, abych toho docílil? switch mám na originál FW, hru taky. díky moc .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu