Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

před 3 hodinami, Martinoslav napsal:

Cim vic lidi jim dava zrusenim predplatneho najevo, ze to prehnsli, tom vetsi budou na plusko slevy. S cemou dolu nepujdou, tim by priznali, ze to posrali, ale bez slev do toho uz nikdo soudnej jit nemuze.

Jsou lidi co se těší na ten odpadní Portal ... takže se i zdražené plusko prodávat bude, lidi jsou prostě hloupí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi to končí 3.1 24.....normálně bych to ani neměl ale koupil jsem si kdysi Falloutka a nic si o hře nezjistil a pak čuměl jak puk že to po mně něco chce navíc abych to mohl hrát...ale asi to už nechám doběhnout a kupovat další kupon nebudu...mám dost  her v knihovně a stejně to nehraji-není čas-navíc mám koupené už 3 hry na disku ke kterým jsem se ještě nedostal a to má ještě předobjednaného Assasína...takže za mne se Sony může bodnout....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych za to 1500kč asi nedal, 2 roky po sobě se mi poštěstilo a měl jsem to za 800kč.

Mohli by udělat nějakou další levnější verzi bez her každý měsíc, čistě jen na multiplayer, protože platit 1800kč každý rok je moc, s takovou cenou s PS PLUS končím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 7 hodinami, nepster napsal:

Je tady vůbec někdo, kdo si PS+ kupuje bez slevy? 🙂🙃🙂 Zase takový problém v tom nevidím, zdražuje se vše… 

Se zdrszenim Le bude logicky stoupat i cena v akci.. a ted uz nebude zajimava ani cena po sleve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu, inflace a růst platů i důchodů. Pohlídáme si to a až zas bude v EW akce s kodem od Airbank, zaplatíme za kartičku talíř, což je jako 8 kil kdysi. 

Je ale fakt, že ty hry co dávají gratis jsou za mne vhodné akorát k pousmání. K ničemu jinému se mi nehodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu