Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

V 10/8/2017 at 15:44, MaraTFSI napsal:

Ja ho koupil i s playseatem challenge... Kazdopadne kdyz jsem objednaval bylo tam jeste asi 27 kusu a par hodin na to uz bylo vyprodano

Uz si to zkoušel, půjde na playseat domontovat řadící páka? Mám taky objednáný volant, ale ještě jsem ho nevyzvedl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, JohnnyX360 napsal:

To je ta Ronaldo Edice? Nikde tam nevidim ten druhy DS.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Je to tam napsáno modrým na bílým Ronaldo Edice druhy ovladač je za korunu až vlozis nakup do košíku pak se odečte i sleva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10. výročí Witchera.. akce jsou všude možně a pětikilo za GOTY, to je povinnost pro všechny, co hru nehráli nebo jí nedali šanci. Nemíním se pouštět do diskuzí s hatery, ale je to prostě hra poslední dekády.. po všech možných stránkách. Je nadčasová a nemá obdoby i po třech letech od vydání.

Hraju teď Shadow of Mordor, který vyšel tuším ve stejném roce jako W3, a ty 3 roky jsou na něm strašně znát. Nejen po vizuální stránce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Az na posledni odstavec souhlasim ;) Zrovna Shadow of Mordor dostalo podporu ps4 pro jako jedna z prvnich her a to vcetne grafickych vylepseni, nejen zvyseni rozliseni :) Kazdopadne Witcher je povinnost, o tom zadna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu