Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Moderators

Majkome, ty rozumbrado… nikde nepisu, ze si Philips vyrabi displeje sam. Pisu, ze v ramci ceny ma nejlepsi funkce, treba plnou podporu hdmi 2.1, skvely obrazovy procesor a k tomu navazane funkce a zaroven, svete div se, v ramci ceny ma i nejlepsi dosplej - bez ohledu na to “kdo ho vyrabi”. Trosku soudnosti, bratre…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Plna podpora hdmi napr lg prakticky kazda oled, a myslim ze konkurence taky - zavisle se od chipsetu, ktery nakupuje philips stejne jak vsichni krome lg myslim od mediateku,  skvely obrazovy procesor, stejne jak lg/sony/panasonic - tvrdit ze ma philips lepsi by bylo opet odvazne, nejlepsi display, stale netusim jak si na tohle prisel (i v ramci ceny).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nejnizsi rada oledu od Philipse se loni prodavala za 17 tisic, parametry pritom mela stejne jako lg oled za 25. Nechtej po mne modelova cisla, uz si je z hlavy nepamatuju, ale loni jsem to dost sledoval a koupil oledku 807, je to uz druha Philipska a opet maximalni spolojenost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsechny tohtorocne philips oledy pouzivaj chipset pentonic 1000 od mediateku - prakticky standard pro 2023 oled tv - podpora 2.1 hdmi standard na trhu tym padem, nic vyjimecne.

dale maj myslim image procesor p5 a tvrdit ze je lepsi jako image procesor od sony/lg je blbost.

displaye bere od lg - opet standard na trhu.

tak sup, cim je ta tv tak lepsi proti obdobne konkurenci?

před 3 minutami, Martinoslav napsal:

Nejnizsi rada oledu od Philipse se loni prodavala za 17 tisic, parametry pritom mela stejne jako lg oled za 25. Nechtej po mne modelova cisla, uz si je z hlavy nepamatuju, ale loni jsem to dost sledoval a koupil oledku 807, je to uz druha Philipska a opet maximalni spolojenost. 

Nejnizsi rada philips (707) rozhodne nemela stejne parametry jako lg uz jen proto, ze lg narozdil od konkurence mela full podporu hmdi 2.1 - to nemela ani philips, ani sony, ani panasonic.

ja nerikam ze Philips oled nemuze mit hezky obraz, ale nevim cim krome ambilight je lepsi nez konkurence. Skoro ze az nicim:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se shodneme s mirai_trunks:) ja bych to generalizival takhle - ber dle budgetu co nejvyssi model a brand dle nize:

mas krabicku a neplanujes kalibraci - vem panasonic

mas krabicku a polanujes kalibraci: panasonic/lg/sony/philips

nemas krabicku a chces kodi - vem philips nebo sony

nemas krabicku a neresis kodi - pridej si jeste lg

Samsung jsem nedal protoze ofiko neumi DV (prej to tam jde nejak doma dotlacit, netusim jak). No a pak jeste zalezi, jak resis zvuk - pokud nijak externe pak to je jeste slozitejsi.

před 29 minutami, Martinoslav napsal:

Hejrkome, 7mickova rada mela prsve plnou podporu hdmi 2.1, narozdil od LG apod… proto to byla skvela koupe, predevsim za tech 17. Za tu cenu jsi proste nic lepsiho nedostal, na tom trvam.

LG mala jako jedina full 2.1 hdmi support a na vsech 4 portech, tak neblazni. A to diky tomu, ze maj vlastny chipset a nemusi cekat na mediatek. VSICHNI ostatni (sony/panak/philips) beru mediatek a 2022 modely full support 2.1 nemeli - max 2 porty 2.1 a problem s 4k/120hz. To pak nasledne x mesicu po releasu tv resili softverovo sony/panak a snad i philips (a to ne pro vsechny rady)

před 20 hodinami, majoo200 napsal:

Mam zvlast android krabicku takze mi jde fakt prevazne jen o ten obraz. Vse co potrebuju mam na te krabicce.. A ten panak co jsi posilal nebude lepsi LG OLED65B33? 

Oba jsou entry lvl oledy (pokud nepocitas 60hz krapy) pokud mas krabicku jde vyslovene jen o obraz/zvuk/porty - ja bych bral panaka, osobni preference.

recka na panaka: https://www.whathifi.com/reviews/panasonic-tx-55lz980b

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je přidám svůj osobní poznatek do diskuse. Celý život TV jen Sony nebo Samsung, vloni jsme kupovali telku do obýváku a ženu zaujal ambilight, mě to bylo fuk dole v obýváku nehraju, tak jsme vzali Philipse 60palců s ambilightem. Byl jsem skeptik. Nemám zkušenost u her, ale při sledování TV je to opravdu pecka a přijde mi že to posunuje zážitek a to o dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A při tom takova blbost 😆

Nevim uz v jakem filmu tahle hlaska zaznela.

Musel jsem si zjistit co, ze to ten ambilight vlastne je. Takze neco co osvetluje stenu za televizi. Kdyz jsem to videl na videu, tak mi to prislo jako totalni hovadina. No musel bych to videt na zivo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 1. 2024 at 10:08, rkolarik napsal:

Je přidám svůj osobní poznatek do diskuse. Celý život TV jen Sony nebo Samsung, vloni jsme kupovali telku do obýváku a ženu zaujal ambilight, mě to bylo fuk dole v obýváku nehraju, tak jsme vzali Philipse 60palců s ambilightem. Byl jsem skeptik. Nemám zkušenost u her, ale při sledování TV je to opravdu pecka a přijde mi že to posunuje zážitek a to o dost.

Tak nevím zrovna jak u Televizních novin ti to Borhyjovou posune dál nebo Ulici, ale ok :D můj bratr to taky vehementně chtěl. Koupil si to. Měl to zapnutý asi přesně týden...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu