Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

Řešil někdo se supportem ten jejich vyblbnutej store programovanej neschopnýma opicema? Rád bych si koupil ve slevách hru, ale jelikož jsme hrál free trial tak mi to nejde, jelikož hru prý vlastním ( stejný problém jako u standard vs complete colletion). :D . Zbývá mi psát na support, tak bych rád věděl, zda mi jsou schopni hru smazat z účtu nebo mi napíšou klasicky že mám smůlu a budu muset shánět fyzickou verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kingcz

Děkuji za dobrou radu pustit konzoli před štědrým dnem, už tu od rána instaluji aktualizace a hlavně hry, jejichž instalace tedy trvá neskutečně dlouho.

Pořídil sem to předplatné EA games a pro začátek to bohatě stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako to funguje, je možné hrať hry aj priamo z externého ssd ? [emoji849]



Nakoľko to nie je externé, ale vnútorné - rozširovacie, áno! Všetky PS5 hry som na to prehodil behom pár sekúnd, na originál internom nechávam PS4 hry. Rozdiel prakticky nepoznateľný, podľa nejakých YT videí sú hry z NVMe ešte o sekundu až tri rýchlejšie naštartované ako z internej pamäte. Silno doporučujem, ja som musel mazať kde-čo, aby som mohol púsťať nové a novozakúpené hry [emoji91][emoji91]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tak disk v cene konzole:) ja mam jiz taky 2 mesice koupeno a zatim jen lezi na stolkuma ceka na instalaci:) nejak nemam problem s mistem porad:) snazim se hry dohrat a nehraji fejfy, nhl a cody co jenom plni disk a skutek utek😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snazim se hry dohrat a nehraji fejfy, nhl a cody co jenom plni disk a skutek utek[emoji23]


To ja tiež nehrajem a snažím sa dohrať, ale času nejak nie je a neba ma to sťahovať práve keď si na to nájdem čas. Mám tam aktuálne 9 hier a FIFA ani NHL tam nie je ani jedna (športové hry idú absolútne mimo mňa) [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko pánové, měl bych dotaz. Asi to sem úplně nepatří, ale nechtěl jsem zakládat nové téma. Mám primární účet na kterém je první Spiderman, ale upgradovaný na PS5 verzi. Potom Miles morales taky na PS5 a spyro trilogy. Myslíte, že to půjde i zpětně na PS4? Ozval se mi zájemce co má PS4, ale nevím jestli mu to půjde, díky moc za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jo. Pokud byl primarne na ps4 a dal si mu upgrade na ultimate tak existuje ultimate verze co pude jen na ps5 tedy remastr puvodniho a miles a taky ta puvodni na ps4 ale jen zakladni hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmysl, nabíjím DS i nabíječkou s QC, co umí tlačit až 20V a žádný problém. Nabíječka s QC (a ji podobné), pokud se připojí k zařízení, které ji jednoduše řečeno "neoznámí", že umí pracovat i vyššími volty, funguje jako naprosto obyčejná, na 5V a příslušné ampéry (které zvládne). Co se týče těch ampérů, tak mám nejslabší 5V s 2A, takže slabší vyzkoušet ani nemůžu. Nabíječek s různýma verzema QC, fastcharge a podobně mám několik a od několika výrobců a všechny šlapou bez problémů. 

 

Vyzkoušel bych vyměnit kabel, pak jinou nabíječku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Mohu se zeptat někoho, kdo hraje na Fifu? Občas nám to se synem po přihlášení druhého ovladače udělá cosi jako skupinu - při volbě klasického zápasu si každý ovladač sice může vybrat stranu (jestli budeme hrát spolu, nebo proti sobě), ale u prvního ovladače je napsáno lídr skupiny a ten druhý (já) není pak schopen potvrdit žádnou volbu a nedostaneme se ani do zápasu. Je nutné restartovat PS. Děláme něco špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu