Jump to content

PlayStation5 - PS5

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hoši, tak už i na mě se dostalo a JRC mi po dlouhých nervech konzoli dodalo 🤗

Vzal jsem i na Mironetu, kdyz už dali pořádnou slevu...

Tak jsem si říkal že napíšu malé srovnání PS5 a XBOX SX po vyzkoušení obou konzolí.  Gamepad PS5 a jeho vybrace a haptická odezva je fajn ale příjde mi to prostě pořád jako různé druhy vybrací ..

Posted Images

• 2 months later...

Tak hoši, co říkáte na design a velikost PS5?

Mě osobně přijde moc velká a design na úrovni zvlhčovače ovzduší či routeru. Není to vyložené ošklivé, ale není to úplně mé gusto. Navíc se hrozím velikosti, aby sedla do běžného tv stolku. Konzoli časem pořídím, ale jsem spokojenější s designem XsX, který mi přijde dle dostupných informací lepší na chlazení a minimalistický. Pokud nebudou ceny nějak dramatické, rád pořídím oba stroje.

Na Psku mě dostal Ghostwire Tokyo, Ratchet a částečně i Whooorizon2.

ja bych si hlavne konzoli bez mechaniky asi nekoupil, vetsinou kdyz vychazi nova hra tak kupuji na BD, pak ji treba nekomu pujcim nebo prodam,

samozrejme ze kupuji i digi verze her ale vetsinou az casem jsou treba ve sleve, nebo je to neco hraji denne jako gta5 nebo gran turismo a chci to mit digitalne,

porad ale chci mit moznost poustet hry z mechaniky, navic ani neznam nikoho kdo by mel vsechno jen v digitalni podobe, ale urcite se taci najdou, ale asi to neni to zasadni