Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Tak hoši, co říkáte na design a velikost PS5?

Mě osobně přijde moc velká a design na úrovni zvlhčovače ovzduší či routeru. Není to vyložené ošklivé, ale není to úplně mé gusto. Navíc se hrozím velikosti, aby sedla do běžného tv stolku. Konzoli časem pořídím, ale jsem spokojenější s designem XsX, který mi přijde dle dostupných informací lepší na chlazení a minimalistický. Pokud nebudou ceny nějak dramatické, rád pořídím oba stroje.

Na Psku mě dostal Ghostwire Tokyo, Ratchet a částečně i Whooorizon2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych si hlavne konzoli bez mechaniky asi nekoupil, vetsinou kdyz vychazi nova hra tak kupuji na BD, pak ji treba nekomu pujcim nebo prodam,

samozrejme ze kupuji i digi verze her ale vetsinou az casem jsou treba ve sleve, nebo je to neco hraji denne jako gta5 nebo gran turismo a chci to mit digitalne,

porad ale chci mit moznost poustet hry z mechaniky, navic ani neznam nikoho kdo by mel vsechno jen v digitalni podobe, ale urcite se taci najdou, ale asi to neni to zasadni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šak za ty roky kopčení ms mohlo taky něco napadnout. Mimo vosy anebo komára :D

Ale zase vážněji, konzole bez mechaniky pro mne nemá smysl. Rád hry a filmy kupuju na médiích, když mne nebaví lehko se střelí přinejhorším do výkupny u židjrc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu